Norite išmatuoti mėsos temperatūrą, bet neturite termometro? Pagelbėti gali net mezgimo įrankis!

© 2020 vmgonline

Gilės projektai

Gilės projektai

mobile_750x300.jpg
vmgonline_baneris (1).jpg

Naujienlaiškis

  Norite išmatuoti mėsos temperatūrą, bet neturite termometro? Pagelbėti gali net mezgimo įrankis!  Prisipažinkite, kiek kartų kepdami mėsą būgštavote, ar pavyks iškepti tobulai? Siūlome jums triuką, kurį išmėginę galėsite patikrinti, kokia vidinė jūsų kepsnio temperatūra, nenaudodami termometro. Vilniaus restorano „Bizarre“ vyriausias virtuvės šefas ir Virkademija.lt mokytojas Ernestas Viršilas atskleidė, kad neturint termometro jį gali pakeisti specialus nedidelis virbalas, skirtas matuoti pyragų temperatūrą. O jei savo virtuvėje tokio įrankio neturite, galite pasitelkti įprastą mezgimo virbalą.

  Kaip jį naudoti, sužinosite pažiūrėję trumpą vaizdo pamoką.


  Ieškote daugiau galimybių tobulinti kulinarinius įgūdžius ir išbandyti gardžiausius receptus? Registruokitės Virkakademija.lt puslapyje! Čia kulinarinius įgūdžius galėsite tobulinti visiškai nemokamai, o jums padės savo sričių profesionalai.

  Svarbu: visą turinį gali matyti tik registruoti vartotojai.

  #Virkakademija #virbalaitemperatūraimatuoti #virbalas #mėsostemperatūrosišmatavimas #AlfasIvanauskas #kaiptobulaiiškeptimėsą #mėsostemperatūra #ernestasviršilas #mėsa #mėsoskepimas

  ATGAL

  PASIDALINTI

  Naujienlaiškis

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg