Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

„NEtrečiokai“ nugalėtoju tapo Rokas

Pirmasis kulinarinis realybės šou internete „NEtrečiokai“ baigtas!

Nugalėtoju tapo šešiolikmetis moksleivis Rokas Galvonas iš Taujėnų (Ukmergės rajonas). Jis realybės šou metu rungėsi su sveikuole Dovile, netikėtų idėjų niekada nepritrūkstančiu Karoliu ir Ilona, kuriai svarbiausia gaminti greitai ir paprastai. Visų dalyvių receptus rasite ČIA.

Vakar vykusiame VMG vasaros terasos atidaryme VMG vadovas Alfas Ivanauskas nugalėtojui įteikė prizą, kuris Rokui suteiks šansą tapti VMG komandos dalimi.

„Rokui atitenka neįkainojamas prizas, kurio niekur kitur laimėti neįmanoma. Tai – asmeninė rubrika žurnale „Verdu ir kepu“ iki pat metų pabaigos! Šešiolikos metų Rokas pasirodė geriausiai, sulaukė daugiausiai gerbėjų balsų ir tapo neabejotinu nugalėtoju“, – sako Alfas.

Po apdovanojimo Rokas netramdė emocijų ir džiaugėsi galėdamas būti su VMG komanda bei siekti dar daugiau, nei jau yra įgyvendinęs. Ukmergiškis šiuo metu turi savo kulinarinę studiją, kur gamina patiekalus šventėms, vakarėliams ar kitoms progoms.

„Esu žiauriai nustebęs, bet labai džiaugiuosi. Iš pradžių, kai pamačiau kitus dalyvius, ir Iloną, ir Karolį, tikrai sunerimau. Tačiau, kai gaminome patiekalus, pamačiau, kad turiu šansų. Manau, kad man nugalėti padėjo viskas. Kadangi esu iš mažo miesto, čia visi vieni kitus pažįsta, tai per kalbas, per mano klientus ir klasiokus pasklido gandai, jog reikia balsuoti už Roką. Aišku, tikiuosi, kad ir patiekalai visiems patiko. Ką rašysiu asmeninėje rubrikoje? Dar nesugalvojau, nes visą naktį dirbau – Joninės artėja. Bet kaip Elžbieta (žurnalo „Verdu ir kepu“ vyriausioji redaktorė – red. past.) sakė, receptai, kuriuos kursiu žurnalui, turi būti tokie paprasti, kad juos galėtų pasigaminti kiekvienas žmogus, bet tuo pačiu jie turi būti įdomūs. Tai taip ir darysiu: viską paprastai, nes tame yra visas grožis ir skonis, bet su cinkeliu“, – sako Rokas.

Naujoji Roko rubrika pasirodys artimiausiame „Verdu ir kepu“ žurnale.

#Elžbieta #nugalėtojas #rokas #netrečiokai #verduirkepu #Rokovirtuvė

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg