AŠ Ikona vmgonline

Netradicinių ir labai lankytinų vietų Tel Avive TOP

Esate girdėję posakį „Haifa dirba, Jeruzalė meldžiasi, Tel Avivas linksminasi“? Antras pagal dydį Izraelio miestas tikrai nemiega. Modernųjį didmiestį kai kurie net vadina Sodomos ir Gomoros miestu. Apžvelgiame keletą lankytinų taškų ne tik Tel Avive, bet ir jo priemiestyje Jafoje.


Una publicación compartida de Bauhaus Records (@bauhausrecords) el Jun 16, 2017 at 4:01 PDT


Bauhaus architektūra. Tel Avivas garsėja į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktais Bauhaus stiliaus pastatais (jų yra net 4000!), kurie vadinami baltuoju miestu. Architektūros stilių 3-iajame dešimtmetyje atvežė iš Vokietijos į Tel Avivą pradėję keltis žydai. Kiekvieną šeštadienį miesto savivaldybė organizuoja nemokamus turus anglų kalba, kurių metu supažindinama su šiuo architektūros stiliumi.


Una publicación compartida de Slavka ? (@slavienka) el Jun 11, 2017 at 5:26 PDT


Promenada arba krantinė – populiari Tel Avivo gyventojų pasilinksminimo vieta. Dieną mėgaujamasi saule ir jūra, vakarais – važinėjama dviračiu, einama į visai šalia įsikūrusius barus ir restoranus.


Una publicación compartida de Luca (@_mr_luca_italy) el Ene 6, 2018 at 3:29 PST


Senasis Jafos uostas – vienas seniausių pasaulyje. Geografinė uosto vieta lėmė, kad jis puikiai tiko laivybai, todėl per jį ėjo senasis jūrų prekybos kelias Via Maris.


Una publicación compartida de Sanjay Marken (@sanjaymarken) el Sep 21, 2016 at 12:43 PDT


Senoji traukinių stotis Jafoje HaTachana. 19 a. iškilusi stotis po renovacijos tapo kavinių, restoranų ir vietos dizainerių butikų kompleksu. Rekomenduojame nepraleisti čia vykstančio nedidelio savaitinio turgaus, kuriame ne tik prekiaujama įvairiais aksesuarais, bet ir galima nusipirkti gatvės maisto.


Una publicación compartida de Joanna Kita (@joannakita) el Ene 8, 2018 at 5:48 PST


Karmelio turgus – žinomiausia ir didžiausia turgavietė visame mieste. Nuo drabužių iki elektronikos prekių, nuo šviežių vaisių iki svaiginančiai kvepiančių prieskonių… Čia yra visko!


Una publicación compartida de Jimmy Schönning (@jimmyschonninghem) el Nov 17, 2016 at 3:55 PST


Zielinski ir Rozen parfumerijos parduotuvėje susipina kvepalų, muilo ir aromatinių žvakių kvapai. Visuomet svajojote apie specialiai jums sukurtus kvepalus? Industrinio stiliaus parduotuvėlės savininkas Erezas Rozenas gali šį norą išpildyti – savo klientams jis kuria individualius kvepalus. Originalus suvenyras!


Una publicación compartida de Masha Bitkov (@mashacacachaca) el Ene 23, 2016 at 2:37 PST


Tel Avivo sinemateka – sinefilų šventovė, savo duris atvėrusi 1973 m. Joje reguliariai rodomi vietiniai ir užsienio kino filmai, vyksta tokie kino festivaliai kaip tarptautinis Tel Avivo LGBT filmų festivalis „TLVFest“, tarptautinis dokumentinių filmų festivalis „Doc Aviv“ ir dar keletas kitų.


Una publicación compartida de Tel Aviv (@telaviv) el Nov 26, 2017 at 9:13 PST


Neve Tzedek – vienas stilingiausių ir pirmųjų miesto rajonų, kuriame apsigyveno žydai. Jei jums patinka nardyti siauromis ir jaukiomis gatvelėmis, žvilgčioti į nedidelių parduotuvių vitrinas, nepraleiskite progos užsukti. Pamiršite, kad esate pusės milijono gyventojų turinčiame mieste.


Una publicación compartida de ☕ Basma Coffee ☕ (@basmacoffee) el Ago 12, 2015 at 3:16 PDT


„Basma Coffee“. Arabiško stiliaus kavinukė, kurioje širdis apsąla nuo rytietiškų gardėsių saldumo, o į realybę sugrąžina stipri autentišku būdu ruošiama kava.

#karmelioturgus #bauhausarchitektūra #telavivas #NeveTzedekrajonas #ZielinskiirRozenparfumerija #izraelis #hatachanastotis #TelAvivosinemateka #Jafa

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg