Aš Ikona pokalbių šou naujas sezonas vmg online

Naujienlaiškis

Netradicinių ir labai lankytinų vietų Krokuvoje TOPIr karalių mieste Krokuvoje verta išklysti iš kelio, kuriuo plūsta turistų srautai. Rekomenduojame kur paganyti akis ir numalšinti alkį.

Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios siena – Lenkijos karalienė Jadvyga buvo išskirtinė ir gailestinga asmenybė – tai liudija šios bažnyčios sienoje paliktas jos batelio antspaudas. Legenda pasakoja, kad jis čia atsirado tada, kai išgirdusi vargingą, bažnyčią stačiusio darbininko istoriją karalienė nusprendė atiduoti jam auksinę savo batelio sagtį. Ją Jadvyga nusegė atsispyrusi į šviežio mūro sieną.

Gontyna – tai siaura gatvelė, kurioje rasite Krokuvai neįprastą itališkos architektūros akcentą. Eidami Viduržemio jūros regiono flora apsodinta šalikele, praeisite prabangias, žavingas vilas su didelėmis verandomis ir beveik pajusite visiems kurortams būdingą brizą.


Planty – visą Krokuvos senamiestį supa žiedo formos parkas, kuris buvo sukurtas tik narsių aktyvistų pastangomis. Prieš kelis šimtus metų šis parkas buvo ne kas kita kaip šiukšlių, metamų už miesto sienų, apkasai. Sutvarkius parką jis tapo susitikimų, žaidimų, koncertų vieta.

Opa & Company – parduotuvė, kurią Krokuvoje žino kiekvienas šiuolaikinio skandinaviško dizaino gerbėjas. Pagrindinis šios parduotuvės kūrėjų tikslas buvo populiarinti laikui neatsparų, originalų ir kiek keistą dizainą. Indai, šviestuvai, staltiesės, kilimai, kėdės – norėsite visko.


Ed Red – „Michelin“ restoranų gidas šį pirmąjį Lenkijoje kepsnių restoraną rekomenduoja kaip idealią vietą mėsos mėgėjams. Mėgstate jautieną? Čia jos ir gausite. Bus namų gamybos kraujo pudingo, 21 dieną sausai brandinos lenkiškos jautienos bei kitų vietinės produkcijos perlų.


#kelionės #Krokuva #lenkija

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg