(NE)trečiokai dalyvis Karolis: „Tik Jėzui noriu pasakyti AČIŪ“
mobile_750x300.jpg
vmgonline_baneris (1).jpg

Naujienlaiškis

(NE)trečiokai dalyvis Karolis: „Tik Jėzui noriu pasakyti AČIŪ“

„Virtuvėje esu visavalgis, neišrankus ir neprietaringas“, – taip save apibūdina Karolis.

Kokius tris maisto produktus pasiimtum su savimi, jeigu sužinotum, kad po poros valandų išskrendi į Afriką?

Imčiau tai, ko jie neturi ten, kad galėčiau lengviau užmegzti pokalbį. Imčiau džiovintų baravykų, braškių ir kokią šernienos dešrą.

Ko nemėgai vaikystėje?

O šitą labai gerai žinau! Kaune, Šančiuose, kartą užuodžiau nuo sardinių likusią blėką, kurioje buvo sudėti svogūnai. Tik nusipurčiau ir nuo tada nekenčiau svogūnų. Man tada buvo kokie 8–9 metai ir tiesiog reikėjo kažko nemėgti, tai išsirinkau svogūnus. Aš gyvenau tokiais laikais, kai darželyje versdavo suvalgyti viską, nes kitaip neišleisdavo namo – tai tada nemėgdavau plėvės ant pieniškos sriubos.

Kam norėtum pasakyti ačiū?

Tik Jėzui noriu pasakyti ačiū, nes tik jis yra vienintelis padorus iš visų žmonių, su kuriais pastaruoju metu turiu ką nors bendro. Nors dėkoju dažnai ir visiems, bet už didelius dalykus noriu padėkoti Jėzui.

Ką rinktumeisi paskutinei vakarienei?

Norėčiau paragauti baltos vėžiagyvių, moliuskų sriubos, kurią gamina Šiaurės Amerikos rytinėje pakrantėje. Vadinasi ji „Chowder“ – jau kaip suvalgyčiau! O prie viso to gerčiau didelį bokalą gero alaus. Rinkčiausi belgiškąjį „Duvel“. Tai – paskutinis alus, kuris man padarė tokį įspūdį, kad atsigėrus buvo ooo kaip gerai! Tai baltas, bet ne kvietinis, labai geras alus.

Koks maisto produktas tave jaudina?

Jaudina? Seksualiai manęs nejaudina joks produktas (juokiasi). O vaizduotę sužadina japoniška sriuba „gumbo“, nes niekada jos neragavau. Arba jamaikietiškas „ackee“ vaisius. Norėčiau ten nuvažiuoti ir paragauti.

#nauja #KarolisJachimavičius #intriguoja #įpročiai #interviu #realybės #šou #paskutinėvakarienė #skanu #netrečiokai #maistas #įdomu

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

Gilės projektai

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg