AŠ Ikona vmgonline

(Ne)naudingi virtuvės įrankiai, kuriuos galima įsigyti internetu

Interneto parduotuvėse galima atrasti išties unikalių, nebrangių ir naudingų dalykų. Tačiau kartais dėl tos naudos galima ir pasiginčyti, ypač kalbant apie virtuvės įrankius. Pateikiame, mūsų nuomone, pačius įdomiausius virtuvės įrankius, rastus keliose interneto parduotuvėse. O jums lieka spręsti – virtuvėje jie labiau pagalbininkai ar tiesiog vietą užimantys balastai.


Kaina: 3,40 dolerių Pirkti ČIA

Jei salotos jums atrodo labai nuobodus patiekalas, su šia pjaustykle jas tikrai pagyvinsite. Spagečių formos morkos ar agurkai tikrai patiks vaikams arba tiems, kuriems maistas turi būti ne tik malonumas, bet ir pramoga.

Kivių pjaustymo ir skutimo įrankis

Kaina: 3,95 dolerių Pirkti ČIA

Tai – plastiko ir nerūdijančio plieno įrankis, kuris vienu judesiu nuskuta ir supjausto jūsų kivį. Vaisių užtenka perpjauti per pusę, į jį įspausti įrankį ir pasukti – štai ir turite nuluptus ir gražius kivio gabalėlius. Vaisių salotoms gaminti arba desertams dekoruoti šis įrankis idealus, tačiau norintiems paprasčiausiai kivį suvalgyti, argi neužtenka šaukštelio?


Kaina: 16,97 dolerių Pirkti ČIA

Šios pirštinės skirtos menką patirtį virtuvėje turintiems arba nerangiems žmonėms, kuriems peilis – pats baisiausias įrankis. Gamintojai teigia, kad pirštinės pagamintos iš medžiagos, kuri leidžia odai kvėpuoti, tad gaminant rankos tikrai nesuprakaituos. Be to, baigus gaminti jas galima plauti tiesiog indaplovėje. Galbūt verta išbandyti?


Kaina: 3,87 dolerių  Pirkti ČIA

Svogūno pjaustymas nėra pats maloniausias darbas virtuvėje: ši daržovė ne tik griaužia akis, bet ir yra ne itin malonaus kvapo, kuris pjaustant lieka ant rankų. Yra išeitis – svogūno laikiklis pjaustyti. Šis įrankis atrodo kaip mažos šukos, kurias užtenka įsmeigti į nuluptą svogūną ir jį pjaustyti per tarpelius. Vienas klausimas: ant „šukų“ svogūno juk lieka, likučius vis tiek reikės nuimti rankomis, tad ar iš tiesų šis prietaisas naudingas?


Kaina: 1,79 dolerių Pirkti ČIA

Siuvėjos juk turi antpirštį, kad neįsidurtų siūdamos, tad kodėl gi kulinarai negali turėti panašaus prietaiso tam, kad neįsipjautų? Ar patogu pjaustyti, mes dar nežinome, bet kai įsigysime ir išbandysime, būtinai apie jį parašysime atskirą straipsnį.


Kaina: 61,51 dolerių  Pirkti ČIA

Niekada nepavyksta idealiai supjaustyti gruzdintų bulvyčių? Daugiau to nebus, jei įsigysite šį prietaisą! Iš nerūdijančio plieno pagamintas pjaustymo įrankis labai lengvai supjaustys bulves tobulais šiaudeliais. Vienintelis darbas, kurį teks padaryti jums – bulves nuskusti. Už tokią kainą galėtumėte maždaug 40 kartų suvalgyti gruzdintų bulvyčių „McDonald’s“ restorane, tačiau naminės juk skanesnės.


Kaina: 2,09 dolerių  Pirkti ČIA

Tiems, kurie nemėgsta tepliotis rankų arba tos rankos dreba atskiriant trynį nuo baltymo, šis įrankis pravers kepant pyragus, kiaušinienę arba gaminant morengus. Įrankis, primenantis šaukštą, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Užtenka kiaušinį perskelti ir jo turinį supilti į įdubusią įrankio vietą, o toliau jis pats atliks savo darbą.


Kaina: 5,99 dolerių Pirkti ČIA

Jei manėte, kad drožtukai būna skirti tik pieštukams (makiažo ar piešimo – nesvarbu), jūs labai klystate. Pasirodo, drožtukai būna ir… morkoms! Kokia gi iš jo nauda? Praktinės gal ir jokios, tačiau su tokiomis morkų drožlėmis salotos bei troškiniai iškart atgyja.

Nuotraukos iš Amazon.com ir ebay.com

Save

Save

Save

Save

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg