Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Neįprastas Gineso rekordas – tokios mėsainius šlovinančios kolekcijos dar nesate matę (+ VIDEO)

Floridos valstijoje (JAV) gyvenantis Haris, dar vadinamas mėsainių Hariu („Hamburger Harry“), pagaliau įgyvendino savo didžiausią svajonę – sukaupęs 3724 su mėsainių tema susijusius objektus, jis pateko į Gineso rekordų knygą. Šią savaitę amerikiečiui buvo įteiktas šį pasiekimą liudijantis diplomas, praneša Grubstreet.com.


Unsplash.com nuotr.

Hario sukaupta kolekcija yra didžiausia žmonijai žinoma mėsainių ir jų atributų kolekcija. Joje galima rasti mėsainio vandens lovą, pagalvių, laikrodžių, valgiuko žaisliukų, plakatų ir visos kolekcijos puošmeną – paties Hario dvejus metus konstruotą mėsainio motociklą.

Rinkti mėsainius Haris pradėjo visiškai atsitiktinai. Prieš 26 metus jis bandė parduoti vintažinį automobilio padėklą, kuriam bandė suteikti gyvybės plastikinio mėsainio dekoracija. Į vyro biurą užsukęs draugas pasiteiravo, ar dabar Haris kolekcionuoja mėsainius. Nors tuomet Haris šį faktą paneigė, bet susimąstė, kad gal ir turėtų užsiimti tokios Amerikos kultūrą atspindinčios kolekcijos rinkimu.

Kita Hario svajonė – didelei kolekcijai suteikti garbingus namus, tai yra įkurti oficialų mėsainių muziejų, kuris iš išorės atrodys kaip milžiniškas dvigubas sūrainis su šonine.

Ekstravagantiškus Hario namus galite pamatyti VIDEO.


Nuotraukos – Guinnessworldrecords.com


ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg