AŠ Ikona vmgonline

Naujausios dekoro tendencijos: įsileiskite rudens nuotaiką į namus

Pamažu trumpėjančios dienos ir žvarbesnis oras skatina vis daugiau laiko leisti namuose. „iittala“ pristato naujausias būsto puošimo tendencijas ir pataria, kaip rudenį įsileisti į namus, kad pažvelgus į rezultatą kiekviena diena virstų mažyte švente. Juk su tamsa už lango susidraugavę skandinavai – bene geriausi namų jaukumo kūrimo ir estetikos mokytojai. Tapkite atmosferos architektais su „iittala“!

„iittala“ nuotr.


Spalvų paletės transformacija

Ryškios tarsi egzotiški paukščiai indų ir interjero detalių spalvos, taip džiuginusios vasarą, dabar užleidžia vietą subtiliai rudens atspalvių paletei. Jūros ir paplūdimio ilgesį nuslopins melsvi ir smėlio atspalviai. Visur tinkama pilka ar skaidrūs tarsi vanduo indai leis pamilti rūškaną dangų ir lietų, nuo kurio niekur nepabėgsime. Jei norite aplinkai suteikti gyvybės, tam puikiai tiks smaragdo žalia, kuri kartu yra ir užuomina į artėjančias žiemos šventes. Eksperimentuokite drąsiai – savo kūrybiškumą su „iittala“ galite išreikšti netikėčiausiais būdais, žaisdami detalėmis ir tonais.

„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


Naujos formos

Susipažinkite su naujuoju 75 mm aukščio Alvar Aalto stiklo dubeniu, kuris, papildydamas Alvar Aalto kolekciją, gali būti naudojamas kaip serviravimo indas įvairiems padažams, desertams, riešutams ar sausainiukams patiekti. Galite rinktis iš penkių atspalvių: skaidrios, pilkos, melsvos, smaragdinės ir smėlio. Grakščių formų dubuo tarnaus ir kaip puiki dovana, nes universalumas pritampa visur.

„iittala“ nuotr.


Naujomis formomis džiugina ir ypač mėgstamos „iittala“ X Issey Miyake kolekcijos krepšiai. Kolekcija papildyta dar vienu sulankstomu 42×43 cm dydžio krepšiu. Krepšys pritaikytas kasdieniam naudojimui, yra tvirtas, bet lengvas. Krepšio forma keičiasi priklausomai nuo nešamo svorio.

„iittala“ nuotr.


Aukso amžius

Alvar Aalto atiduoda duoklę architektūriškumui ir miestui. Šiltas ir modernus metalo atspalvis įkvėptas Alvar Aalto architektūros, kur esminės ir išskirtinės detalės – vario rankenos ir laiptų turėklai. Naujieji keturių dydžių rausvojo aukso dubenys ir serviravimo padėklai – pagrindinė pietų stalo puošmena bei švytintis, žvilgsnį patraukiantis svetainės elementas. Jie atrodo superprašmatniai, tačiau iš tiesų lengvai pritaikomi kasdienėje buityje – ne tik kaip valgomojo stalo ar lentynos puošmena, bet ir kaip dubenys salotoms, vaisiams ar užkandžiams patiekti (yra saugūs sąlyčiui su maistu). Tegul kiekviena diena būna kaip šventė.

„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


Elegancija Pasaulinėje parodoje Paryžiuje 1936 m. ir 1939 m. Niujorke pasauliui pristatyta elegantiška „Paris“ formos Alvar Aalto vaza dabar transformavosi į 220 mm aukščio meno kūrinį. Savo minkštomis bangų formos kreivėmis ji gundo ir puošia aplinką kaip niekas kitas. Naujasis vazos modelis ir dydis yra ypač funkcionalus ir tinkamas įvairiausioms gėlėms ar jų puokštėms pamerkti. Gėlės dėl šios vazos turėtų varžytis. Bet ji tobula ir be gėlių.

„iittala“ nuotr.


Šviesos terapija

„iittala“ ragina namus pripildyti šviesos su Matti Klenell sukurta ir iš nerūdijančio plieno pagaminta „Nappula“ žvakide. Ji klasikinė ir minimalistinė, tačiau tuo pat metu – unikali ir moderni. Blizgi veidrodinė nerūdijančio plieno žvakidė – tarsi atsakas žalvarinei „Nappula“ žvakidei. Suteiks jaukumo bet kuriam interjerui.

„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


Jubiliejaus perlai

Šiais metais yra švenčiamas jau klasika tapusios, ypač populiarios TAIKA kolekcijos dešimties metų jubiliejus. Ta proga „iittala“ išleido specialų jubiliejinį produktą – riboto tiražo jubiliejinį puodelį, kurį pamilsite iš pirmo žvilgsnio ir tik iš jo norėsite gerti arbatą šaltais rudens vakarais. Puodelio apačioje yra specialus antspaudas, dešimties simbolinių gėlių žiedų motyvai (10 gėlių žiedų raštas simbolizuoja 10 metų sukaktį) ir jau puikiai pažįstamas sparnus išskleidusios pelėdos personažas. Be to, šis puodelis yra gražioje dovanų dėžutėje, o iliustracija puošia ne tik ąselę, bet ir vidinį puodelio kraštą.

Šių ir kitų „iittala“ interjero naujienų ieškokite ČIA.


#dizainas #naujienos #dubuo #interjeras #indai #vaza #iittala

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg