Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Naujųjų metų stalas pagal Vaivą Budraitytę

2016 metai – pagal Rytų kalendorių yra Raudonosios Ugninės Beždžionės metai. Realiai jie prasidės ne sausio 1, o vasario 8 d. Kinų Naujieji metai yra kilnojama šventė, ji visada prasideda per jaunatį, kai saulė būna Vandenio ženkle. Beždžionė – sunkiai nusakoma, ji artistiška ir ekscentriška, turinti stiprią intuiciją. Kaprizinga – sunku suprasti, apie ką ji mąsto, o jos elgesys labai priklauso nuo nuotaikos.

Astrologė Vaiva Budraitytė. (Linos Jakubauskaitės nuotr.)


Vaiva, kaip padengti Naujųjų stalą?

Jei ruošite stalą namuose, puikiai tiks ir vienkartinė raudona staltiesė. Ant jos net be vazos galite sudėti įvairių vaisių. Į plieninį indą įpilkite gėlo vandens – tai bus duoklė beždžionei. Vandens iš to dubens patys negerkite, ryte tiesiog palaistykite augalus ar įpilkite augintiniams.

Serviruodami stalą stenkitės naudoti blizgiausius ir metalinius namuose turimus indus. Namus gausiai puoškite girliandomis, nepagailėkite žvakių. Vidurnaktį neužmirškite ne tik fejerverkų, bet ir paskambinti varpeliais, o jei tokių neturit, atsidarę langus ir duris padaužykite puodais ar puodų dangčiais – pabūkite išradingi.

Kokį maistą geriausia valgyti, kad 2016-ieji būtų tinkamai pasitikti?

Svečius vaišinkite ir patys vaišinkitės sūriais, daržovėmis, vaisiais, įvairia duona, kepiniais. Jeigu negalite apsieiti be mėsos, tai ją kepkite ant grilio, blogiausiu atveju – orkaitėje. Tie, kurie niekaip neįsivaizduoja šventės be stipresnių gėrimų, gali mėgautis vynu. Šiais metais tiks tik vynas ir, aišku, geriausia – raudonasis.

Desertui tiks įvairūs šerbetai, šviežių ir džiovintų vaisių desertai, būtinai pagaminkite nors vieną patiekalą su medumi ar nors dubenėlį medaus padėkite ant stalo.

Prie stalo ilgai nesėdėkite, daug šokite, judėkite, žaiskite judrius žaidimus. Geriausiai būtų, jei svečių už stalo nesodintumėte, o organizuotumėte vaišeles (furšetą).

Einant į Naujųjų metų vakarėlį visada svarbu apranga. Kaip rengtis, kad metai būtų sėkmingi?

Naujus metus derėtų sutikti apsirengus kuo spalvingiau. Puikiai tiks karnavaliniai rūbai, kuriuose dominuotų auksinės spalvos, daug blizgučių, blizgus metalas.

Šventę geriau organizuoti kur nors triukšmingoje vietoje, kur daug šurmulio, trankios muzikos, daug žmonių.

Taip pat reikia neužmiršti ir fejerverkų ar bent jau šaltųjų ugnelių. Kieme galima susikurti tikrą laužą, o grįžus į namus – židinį ir užsidegti kuo daugiau žvakių, kurių spalva, aišku, būtų raudona su atitinkamais atspalviais.

#džiovintivaisiai #sūriai #šerbetas #daržovės #kepiniai #grilius #raudonasvynas #mėsa #vynas #duona #vaisiai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg