Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Metai su VMG – metai ant įkvėpimo bangos

2015-aisias VMG kūrė, svajojo ir vėl kūrė. Ne viena mūsų idėja tiesiogiai gimė kažkur debesyse – keliaujant lėktuvu ar naktį žvelgiant pro langą. Norime padėkoti kiekvienam iš Jūsų, kad esate su VMG ir svajojate kartu! Užbaigdami šiuos metus, trumpai apžvelgėme, kokie jie buvo, ir jau šiek tiek atskleidėme, kas mūsų visų laukia.

VMG vestuvės Austrijoje


Desertų šou. Per metus nukeliavome daugiau nei 25 tūkst. kilometrų, iš kurių apie 20 tūkst. – lėktuvu. Apkeliavome daugiau nei 20 šalių ir savo deserto šou parodėme daugiau nei 50 vestuvių. Šiuo metu 9 šalyse turime atstovus, kurie organizuoja VMG renginius ir rengia reportažus. Planuojantys savo šventę gali kreiptis patricija@vmgvilnius.lt.  DAUGIAU INFORMACIJOS APIE VMG RENGINIUS

Kulinarinis žurnalas „Žiemos pasakos“. Paskutinis tokio stiliaus VMG kulinarinis žurnalas, kuris užbaigė 7 sezonus. Šiame žurnale suteikėme savo skaitytojams galimybę tiek į maisto ruošimą, tiek į žurnalo herojus pažiūrėti pasakų veikėjų akimis. Jei nespėjote įsigyti kurio nors iš 7 VMG kulinarinių žurnalų, jums parengėme specialią knygą „7 VMG SEZONAI“, kurios 372 puslapiuose tilpo daugiau nei 300 receptų.

Knygų mugė. Vasarį knygų mugėje sulaukėme tokios jūsų apgulties, kad vos spėjome suktis. Ačiū, kad esate su mumis! Pažadame, kad 2016 metų knygų mugėje dar jus nustebinsime staigmenomis ir naujienomis

IKONA. Didžiausio Lietuvoje gyvenimo būdo žurnalo moterims redaktore tapo Agnė Jagelavičiūtė. 2015-aisiais išleisti du žurnalo numeriai – vasaros ir rudens/žiemos sezonui. Ateinančiais metais IKONOS komanda žada – susitiksime su skaitytojais kiekvieno sezono pradžioje! „Kaip nėra jokių taisyklių, kokia turi būti tobula moteris, taip nėra jokių taisyklių, koks turi būti tobulas žurnalas. Todėl jis yra tiesiog TIKRAS. Apie paprastus dalykus nepaprastoms kasdienybės IKONOMS“, – sako Agnė.

Žurnalo „IKONA“ pristatymas. (www.plepys.com nuotr.)


„Aplink pasaulį su žvaigžde“. 7 savaites iš eilės kiekvieną ketvirtadienio vakarą leisdavomės į kelionę kartu su žinomais žmonėmis po visą Europą. TV laidoje netrūko kelionės įspūdžių, atvirų pokalbių ir, žinoma, skanaus maisto.

VMG kulinariniai apdovanojimai. Jau tradiciniais tape VMG kulinariniai apdovanojimai šiemet surengti antrą kartą. Šių metų naujovė – nugalėtojus rinko į renginį susirinkę svečiai. Iš viso paskelbėme 12 nominacijų laimėtojus. Jiems įteikėme specialius lipdukus, kurie visus metus skelbia, kad čia dirba metų geriausi. Ceremoniją vainikavo modelių pasirodymas su pirmaisiais pasaulyje kulinariniais marškiniais, kuriuos kartu su VMG sukūrė garsusis dizaineris Juozas Statkevičius. Galime išduoti, kad VMG jau ruošiasi 2016 metų kulinariniams apdovanojimams!

Geriausio kulinarinio žurnalo pasaulyje apdovanojimas. Birželį sužinojome, kad jau dvejus metus iš eilės tarptautiniuose „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose VMG kulinarinis žurnalas pripažintas geriausiu pasaulyje! O spalį pranešta, kad VMG žurnalas užėmė trečią vietą tarp visų per 20 metų šiuose apdovanojimuose geriausiais įvertintų žurnalų.

VMG desertų šou.


„Skonio džiunglės“. Vasarą VMG pristatė atsinaujinusį kulinarinį žurnalą, kuris pakvietė skaitytojus keliauti į Rytus – VMG kelionės kryptimi tapo Honkongas. O kad egzotikos nebūtų per mažai, žurnalas tapo pirmuoju kvepiančiu kulinariniu žurnalu pasaulyje, savo kvapu nukeliančiu į laukines džiungles.

„Žinutė butely“. Kulinarinis laikraštis yra bendras VMG ir gėrimų parduotuvių „Bottlery“ projektas. Kiekvieną sezoną jame rasite to sezono naujienas, dovanų idėjas ir netikėtus maisto derinius.

„Skonio lenktynės“. Visą rudenį Alfas kiekvieną šeštadienio rytą sveikinosi su jumis ir dar su dviem laidos dalyviais rengė tikras „Skonio lenktynes“. Jų teisėjais tapdavo vieno prekybos centro lankytojai. Išduodame PASLAPTĮ – naujas laidos sezonas jūsų laukia jau nuo vasario!

Vmgonline.lt. Lapkritį VMG pristatė pirmą gastronominę svetainę Lietuvoje. Ir nuo tada niekam nebekyla klausimų, kur ieškoti karščiausių naujienų – kur nueiti pavalgyti, ką ir kaip valgyti.

IKONOS darbo knyga. Metų pabaigoje visoms planuojančioms IKONOMS VMG išleido patogaus dydžio, ryškią užrašų knygą. Ji per kelias savaites dingo iš prekybos lentynų, todėl VMG pakartojo riboto tiražo leidimą ir savo darbo knygą šiuo metu dar galite įsigyti  ČIA

Žurnalas „Verdu ir kepu“. Naujas VMG kulinarinis kūrinys, šviežiai gruodžio pradžioje iškeptas VMG kulinarinio žurnalo pusbrolis. Paprasti receptai ir naudingi patarimai, kad jūsų laikas virtuvėje kiekvieną dieną sutrumpėtų iki minimalaus, o rezultatas išaugtų maksimaliai. Tai žurnalas, kurį visada norėsite turėti po ranka virtuvėje. Antras numeris pasirodys jau vasario pradžioje!

VMG mokykla. Per metus atidarėme dar dvi modernias kulinarijos klases, todėl iš viso šalyje jau veikia keturios tokios klasės. Šiemet jos atidarytos Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje ir Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje. Vaikai jau džiaugiasi, o mes džiaugiamės kartu su jais! Juk investicija į ateitį pasiteisina visada. Ateinančiais metais planuojame atidaryti dar 4 klases ir Jūs visi galite tapti šio projekto dalimi! Paaukoti 2 proc. galima: VšĮ „Atsakingas verslas“, Projektui „VMG mokykla“, Banko sąskaitos nr.: LT82 7300 0101 3707 1608 Bankas: SWEDBANK AB, HABALT 22

VMG mokykla (Linos Jakubauskaitės nuotr.)


„Food Porn“. Pats didžiausias VMG kulinarinis žurnalas, kuris vos vos sutilpo į 390 puslapių. Daugiau nei 150 receptų jus kviečia atsiduoti silpnybėms ir skristi kartu su VMG į Niujorką. Atkreipkite dėmesį, kad tai pirmas kulinarinis žurnalas N-18! Taigi verčiant jo puslapius gali tekti ir lengvai nurausti.  Žurnalą rasite ČIA

2016 metų kulinarinis kalendorius. Kiekvienai dienai ir ypatingoms progoms, kad nepritrūktų idėjų, skanus ir spalvingas VMG kulinarinis kalendorius yra mūsų dovana Jums! Jį gausite knygos.lt pirkdami VMG kulinarinį leidinį.

„7 ingredientai vaikams“. Metus palydime laukdami naujo VMG kūrinio, išskirtinės knygos vaikams, kurią ruošėme daugiau nei dvejus metus! Ją pasitiksime jau vasario mėnesį, o kad nereiktų niekur ieškoti, JAU GALITE UŽSISAKYTI IŠ ANKSTO.

#VMGmetai #kulinarinis #VMG #vmgonline #2015 #apžvalga #vmgonlinelt #verduirkepu #VMGalbumas

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg