Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

„Makalius“ pataria: tolerantiškiausios kryptys atostogoms su vaikais

Kartais kelionė su visa šeima gali tapti tikrai rimtu iššūkiu. Ne paslaptis, kad mažųjų dažnai nežavi triukšmingos naktinės diskotekos, įspūdingi istoriniai paminklai ar amą atimančios katedros. Dažnai svarbiausiu klausimu tampa ar viešbutyje yra vandens kalneliai, o apylinkėse – smagūs atrakcionai ar zoologijos sodas. Makaliaus kelionių ekspertai sujungė savo jėgas, patirtį ir siūlau įdomiausias ekskursijas, nuotykių ir pramogų parkus mažiesiems keliautojams draugiškiausiose atostogų vietose!

Turkija

Greičiausiai, visų laikų šeimų atostogų topų topas. Priežasčių tikrai daugiau nei viena: kainos Turkijoje tikrai nedidelės, aptarnavimas – puikus, o viešbučių pasirinkimo gausa patenkins ir išrankiausio keliautojo lūkesčius. Čia dažnai net ekonominės klasės viešbučiai gali pasiūlyti žaidimų aikšteles, vaikų baseinus, vandens kalnelius, mini klubus, animatorių organizuojamas pramogas ir net vaikų diskotekas!

Ką nuveikti?

  1. Būtinai rekomenduoju išmėginti ekskursijas į delfinų parkus (jų rasi ir Marmaryje, ir Alanijoje, ir Antalijoje… Na, beveik visur).

  2. Taip pat vaikai vertina ekskursijas didžiuliais dekoruotais piratų laivais. Tiesa, šią pramogą siūlau pasilikti paskutinėms atostogų dienoms ir vis tiek labai saugotis saulės – plaukiant ji tikrai intensyvi ir neatsargūs keliautojai iš laivo gali išlipti solidžiai įraudę.

  3. Jei ieškai neišblėstančių įspūdžių ir visa šeima gali pasigirti nuotykių troškimu, nepraleisk progos išmėginti leidimąsi parasparniais! Jei nori pasidairyti iš viršaus, bet šis būdas atrodo kiek per ekstremalus, tuomet visų kurortų paplūdimiuose rasi vietinių, siūlančių skrydį vandens parašiutu – tikrai nerealu!

Alanija, Turkija


Bulgarija

Šią kryptį tikrai įvertins mažieji keliautojai, kurie nejaukiai jaučiasi lėktuvuose. Juk skrydis trunka vos pora valandų, o atvykus, greičiausiai, nevargins milžiniškas karštis – vidutiniškai liepos mėnesį temperatūra pakyla iki 28 laipsnių. Tai – tikrai aktualu visos šeimos kelionėms, juk mažyliai daug sunkiau pakelia didelę vasarišką kaitrą!

Ką nuveikti?

  1. Jei atostogauji Varnoje, ten yra jau nuo 1984 m. veikiantis įspūdingas delfinariumas. Kas dieną ten vyksta šou, kurio metu delfinai net demonstruoja kaip jie gelbėtų jūroje pasimetusį žmogų!

  2. Maždaug už 20 min. nuo Varnos yra Aquapolis– pirmasis Bulgarijos vandens parkas, kuris siūlo daugybę skirtingų baseinų bei vandens kalnelių – tikros linksmybės! Patiems didžiausiems ekstremalams rekomenduoju Kamikaze atrakcioną!

  3. Norinčius atostogas praleisti ir naudingai kviečiu užsisakyti ekskursiją po vietinį kalnų kaimą, kur ne tik pamatysi kaip gyvena vietiniai, bet ir pajausi tikrą Bulgarijos dvasią!

Tenerifė, Ispanija


Daugiau kelionių krypčių atostogoms su vaikais ir kitų patarimų rasite žurnale MAKALIUS!

#atostogos #kuratostogauti #kelionės #vasara #Makalius #Vaikai #makaliausžurnalas

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg