Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Maitinimo verslo sektoriui sukurta pirmoji naujienų ir pažinčių svetainė


Nuo šiol visos „HoReCa“ sektoriaus aktualijos – vienoje vietoje. „Virtuvės mitų griovėjai“ pristatė naują interneto portalą VMGmaster.lt.

„Portalo tikslas – kelti šefų, virėjų, someljė, barmenų, restoranų vadovų ir kitų šios srities specialistų profesijų patrauklumą, dalytis patarimais, naujienomis bei įkvepiančiomis idėjomis. Mes siekiame, kad kiekvienas šios rinkos dalyvis, atėjęs į interneto portalą, čia rastų sau naudingos informacijos ar sužinotų pačias karščiausias naujienas. Tokia verslo pažinčių svetainė“, – sako Urtė Mikelevičiūtė, portalo vyr. redaktorė.

Alfas Ivanauskas, „Virtuvės mitų griovėjų“ vadovas, pirmasis sukūręs maisto dizaino ir komunikacijos agentūrą Baltijos šalyse, taip pat sako, kad poreikis sukurti būtent tokio pobūdžio interneto portalą pirmiausia kilo iš rinkos dalyvių.

„Bendradarbiaujame su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis, aktyviai veikiančiomis ir tarptautinėje erdvėje. Matome, kokie klausimai joms kyla, ir patys prisidedame prie jų išsikeliamų iššūkių sprendimų. „VMG Master“ bus platforma, kurioje stengsimės pateikti kuo daugiau atsakymų į svarbiausius klausimus, o gal net padėsime išsikelti naujus, dar didesnius, iššūkius“, – teigia A. Ivanauskas, prieš kelerius metus pristatęs specializuotą gastronominių naujienų portalą VMGonline.lt.

Ko reikia geram specialistui?

VMGmaster.lt portale taip pat bus interviu su garsiais šefais ir ekspertais, kurie atskleis restoranų verslo ypatybes.

„Norint būti geru specialistu, nepakanka peržiūrėti visas „Chef’s Table“ serijas. Reikia suvokti, kad maisto ruošimas ir darbas restorano virtuvėje – ne tik gėlyčių dėliojimas, bet ir tikras darbas.

Kai restoraną užplūstą lankytojai, būtina susitelkti, susikoncentruoti, turėti sistemą ir suvokti darbą. Tada pasimato tikrasis virėjo amplua. Daug kas to nesupranta, tad apie tai reikia kalbėti garsiai“, – sako vienas geriausių Lietuvos šefų Vytautas Samavičius.

Raktas – geros pažintys

Kurdami VMGmaster.lt portalą komandos nariai kalbėjo su daug restoranų sektoriaus darbuotojų. Visų jų teigimu, šiame versle svarbiausia – pažintys. Taigi, dar viena portalo niša – erdvė rinkos dalyviams pristatyti save ir sužinoti daugiau apie kitus rinkos dalyvius.

„Portale atsiras išsami tiekėjų bazė, kur galės pristatyti naujienas, o skaitytojai – tiesiogiai susisiekti su vadybininkais“, – sako U. Mikelevičiūtė.

Jau greitai portalas pasirodys ir Latvijos bei Estijos rinkose vietine kalba, kas dar labiau padės suprasti ir suartinti Baltijos šalių restoranų bendruomenę.

„VMG Master“ komandą sudaro reporteriai iš įvairių pasaulio kampelių, mylintis ir atstovaujantys Baltijos šalių kultūrai svetur. Savo sričių specialistai ir ekspertai dalysis komentarais ir nuomone rinkos dalyviams aktualiomis temomis.

Kviečiame portalą sekti ir socialinėje erdvėje:

„Facebook“ paskyra ČIA

„Instagram“ paskyra ČIA

Susisiekti dėl visų klausimų galite: master@vmgmaster.lt

VMG edukaciniai projektai

„Virtuvės mitų griovėjai“ šią vasarą pristatė nemokamus kulinarinius kursus internete – Virkakademija.lt. Interneto svetainėje visi norintys gali mokytis iš geriausių savo sričių meistrų. Iki kelių minučių trukmės videopamokose šefai dalijasi savo patarimais ir sezoniniais receptais.

Jau kelerius metus veikia ir „VMG Akademija“, tobulinanti aptarnavimo kultūros lygį Lietuvoje. Atlikus išsamią restorano analizę, pateikiama programa, sudaryta iš 4 seminarų. Daugiau informacijos rasite VMGakademija.lt.

#VMG #naujasVMGprojektas #UrtėMikelevičiūtė #HORECA #VMGmaster #AlfasIvanauskas #virtuvėsmitųgriovėjai #VMGprojektas #VMGprojektai

ATGAL

PASIDALINTI