AŠ Ikona vmgonline

Maisto produktai, galintys pakeisti akių spalvą

Na, taip, pakeisti akių spalvos, kaip keičia spalvoti lęšiai, nepavyks, tačiau kai kurie maisto produktai gali daryti įtaką akių spalvos pokyčiui. Tad, kai kas nors sako, kad jūsų akys šiandien tiesiog spindi, prisiminkite, ką valgėte ar gėrėte.

MEŠKAUOGIŲ LAPŲ ARBATA

Ši arbata ne tik atpalaiduoja, bet ir daro įtaką akių rainelės spalvai. Kai ryškios šviesos aplinkoje vyzdys susitraukia, meškauogių pigmentas šiek tiek paryškina akių spalvą. Tiesa, tai – nežymus pokytis. Manoma, kad, norint pakeisti akių spalvą, reikia iš esmės keisti produktų, kuriuos vartojame, racioną. Taip pat veikia tokie faktoriai, kaip alkoholis ar rūkymas – jie ilgainiui išblukina akies rainelės spalvą.

MEDUS

Nuolatos vartojant daugiau medaus pašviesėja natūrali akių spalva. Vis dėlto, medus turi būti natūralus.

ŠPINATAI

Špinatai dėl juose esančio didelio kiekio geležies ryškina akių spalvą.

IMBIERAS

Ši šaknis ne tik palengvina astmos simptomus ir yra naudojama vaistuose nuo jūros ligos, bet ir keičia akių spalvą. Tiesa, nežymiai, bet pastebimai.

ALYVUOGIŲ ALIEJUS

Šiame produkte esančios linoleno ir oleino rūgštys suteikia akių rainelėms gražų švelnų atspalvį.

ŽUVIS

Jeigu medus šviesina akis, tai žuvis raineles tamsina. Jeigu nuolatos vartosite žuvį, pokyčiai gali būti ilgalaikiai. Tam įtaką daro žuvyje esantys mineralai: kalcis, geležis, magnis, fosforas ir kiti.

RIEŠUTAI

Sauja riešutų per dieną – ir jūsų akys taps gerokai šviesesnės! Tačiau tai negalioja skrudintiems riešutams, nes, juos kaitinant, dingsta daug naudingųjų medžiagų.

RAMUNĖLIŲ ARBATA

Nors ramunėlės kadaise buvo naudojamos plaukams šviesinti, išaiškėjo, kad akių spalvą jos tamsina ir padaro ją sodresnę.

SVOGŪNAS

Nuolatos vartojant svogūną, gali pasikeisti ne tik akių rainelės, bet ir odos spalva.

MĖSA

Raudonoje mėsoje esantys mineralai, ypač cinkas ir magnis, skatina akių rainelės spalvos pakitimą.

TIK TEORIJA

Tai, kad maisto produktai daro įtaką akių rainelės spalvai, yra tik pastebėjimai ir iškeltos hipotezės. Nors yra pavyzdžių, kuriais remiantis pastebėtas ryšys tarp vartojamų maisto produktų ir akių rainelių spalvos pokyčių, tačiau jokių klinikinių tyrimų iki šiol nebuvo atlikta.

Šaltiniai: www.livestrong.com ir www. consciousnourishment.org

#žuvis #imbieras #medus #riešutai #akiųspalva #maistoproduktai #meškauogės #mėsa #ramunėlės #įdomu #svogūnas

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg