Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Mėgstami žvaigždžių restoranai: nuo greitojo maisto iki gurmaniškos kasdienybėsRestoraną paprastai renkamės pagal draugų rekomendacijas, patogią vietą arba pagal tai, kas tuo metu madinga. Tačiau geriausia reklama dažnai tampa viename ar kitame restorane pamatytas žymus žmogus, tuomet žinome: čia lankosi ir valgo Lietuvos geriausieji. Paklausėme, kurgi žymūs pramogų pasaulio žmonės renkasi pavalgyti, ir sulaukėme pačių įvairiausių atsakymų: nuo greitojo maisto užeigų iki gana prabangių restoranų kasdieniams pietums.

Robertas Kalinkinas

Sunku pasakyti ir išskirti vieną restoraną. Dažniausiai lankomas – tikrai „McDonald’s“. Pastaruoju metu man labai patinka ramenas, tad einu į „Manami“. Kadangi šis restoranas – netoli mano darbo vietos, o jame dar ir sočiai bei skaniai pavalgau, tad tikrai dažnai jį renkuosi.

Vaida Skaisgirė

Jeigu vykstu į Milaną, turiu mėgstamus argentinietiško maisto ir žuvies restoranus, kuriuose paprastai ir valgau. Vilniuje daugėja puikių vietų, kur gaminamas tikrai skanus maistas, pavyzdžiui, „Time“ restoranas, „Marche de Provence“, „Valentino“. Kaune, mano gimtajame mieste, irgi nuolat atrandu kažką naujo. Bet net labiau nei eiti į restoranus man patinka gaminti namie, susikviesti draugus ar ruošti maistą šeimos nariams. Tik labai nemėgstu, kai man kas nors siūlosi padėti, geriau sukuosi viena.

Erica Jennings

Kadangi dievinu indišką virtuvė, pats puikiausias indiško maisto restoranas, be abejonės, yra „Sue’s Indian Raja“. Dar labai patinka „Gaspar’s“, „Dublis“. Tačiau dažniausiai lankausi „Bistro 18“, nes tai – mano sesers restoranas.

Juozas Statkevičius

Mėgstu lankytis daugybėje restoranų, priklauso nuo to, ko tuo metu noriu. Tikrai dažnai einu į „Kitchen“ restoraną ar į „Stiklių aludę“, kur yra skanių lietuviškų patiekalų. Naktį einu pas Ireną Marozienę, nes visos kitos virtuvės vėlyvu metu yra uždarytos, o kartais juk svečiai atskrenda naktį, tad tokiu metu visi keliai veda į „Amatininkų užeigą“. Būna, kad skridęs visą dieną jau nebegaliu ištverti, ir vėlai nusileidęs užsuku į „McDonald’s“. Nespjaunu ir į tokį greitąjį maistą, man visai patinka. Mano favoritė – tailandietiška virtuvė, tad labai mėgstu „Briusly“ ir jų sriubas, nes ir pavalgai, ir atsigeri kartu. Ypač dievinu jų sriubą su kokosų pienu, „Laksa“ vadinasi. Na, o jeigu noriu Kijevo kotleto, einu į „Neringos“ restoraną, nes Vilniuje toks tradicinis ir skanus kotletas yra gaminamas tik čia.

Džiugas Siaurusaitis

Niekada nenusiviliu „McDonald’s“. Taip taip, tenka naudotis ir greitojo maisto užeigų paslaugomis! Bet ten visada žinau, kad gausiu tokį skonį, kokio ir tikiuosi, ir kad ten niekas nepasikeis. Pagerintas „McDonald’s“ variantas – „Keulė rūkė“. Mėgstu ir „Meat Lovers Pub“. Kadangi mano toks darbas ne biure sėdėti su pažadėta valandos pietų pertrauka, o nuolat būti skirtingose vietose, tad renkuosi tokias vietas, kur įmanoma sulaukti sotaus maisto ir pavalgyti per pusvalandį.

Agnė Jagelavičiūtė

Labai dažnai su bendradarbiais ar šeima pietaujame restorane „Town“, nes mūsų biuras šalia. Kartais pasiimame salotų iš „FitFood“, mėgstame „Drama Burger“. Gyvenu ir dirbu šalia Gedimino prospekto, mano gyvenimas verda šioje miesto dalyje, tad naudojuosi tuo, kas yra aplinkui.

Laura Vagonė

Aš dievinu maistą, mėgstu valgyti, tačiau nemėgstu gaminti, tad dažniausiai valgau mieste. Pats geriausias pietų pasirinkimas, mano manymu, yra „Chef 2 Chef“ restorane. Vakarienei šiuo metu dažniausiai renkuosi „Stebuklus“, „Dine“ arba „Rise“. Šis yra naujas atradimas, kadangi labai mėgstu sušius, tai ten pavalgiusi jaučiuosi soti ir atsigavusi.

#žymūsžmonės #greitasmaistas #žvaigždės #interviu #kurvalgožvaigždės #restoranai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg