Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Lenktynės naujoje VMG studijoje prasideda! Pamatykite užkulisius

Alfas Ivanauskas, „Virtuvės mitų griovėjų“ lyderis, meta naują iššūkį – atspėti, ką mėgsta valgyti įvairių profesijų atstovai. Rudenį prasidėjusios, o dabar ir atsinaujinusios „Skonio lenktynės“ sugrįžta į TV3 televizijos eterį šį šeštadienį, vasario 6 dieną, 10:30 val.

Kiekvienoje laidoje žiūrovai bus kviečiami keliauti po Vilnių, kur bus aplankomos vietos, be kurių tiesiog sustotų ar bent jau būtų ne toks gražus mūsų gyvenimas. Pavyzdžiui, pirmoje šių metų laidoje žiūrovai sužinos, ką garsioji stilistė Agnė Jagelavičiūtė pagamino senjorų choro nariams.

Laidos filmavimo komanda aplankė net 16 skirtingų vietų.

„Pirmame sezone dalyviai varžėsi, kuris per numatytą laiką pagamins kuo skanesnį patiekalą. O naujame sezone įnešėme daugiau intrigos – nebeužteks vien mokėti skaniai gaminti, reikės ir nuojautos, ką galėtų valgyti skirtingų profesijų atstovai. Autoservisas, ligoninė, vaikų darželis, turgus – ne vienas čia užsukame dažnai. Bet, pasirodo, atspėti, ką mėgsta valgyti čia dirbantys žmonės, nėra taip paprasta“, – sako Alfas.

Pasikeitus laidos formatui, buvo atnaujinta ir VMG filmavimo studija. Ji pavirto stilinga gastronomijos parduotuve, iš kurios laidos dalyviai turės pasirinkti ingredientus savo valgių gamybai. Iš viso parduotuvės lentynose – pusė tūkstančio pačių įvairiausių ingredientų.

TV3_Skonio_lenktynes_Alfas_Ivanauskas_naujas_sezonas

Naujojo sezono filmavimas


Savo jėgas „Skonio lenktynėse“ tradiciškai išbandys žinomi žmonės ir dalyviai, užpildę specialią laidos anketą ČIA. Jų pastangas ir kūrybinius atradimus vertins laidoje pristatytų profesijų atstovai.

Laukiant pirmosios šių metų laidos „Skonio lenktynės“, Alfas kviečia pasižvalgyti po atsinaujinusią studiją.

„Skonio lenktynės“ – nuo vasario 6 d., šeštadieniais, 10:30 val. per TV3!

#VMG #TV3 #naujassezonas #kulinarija #AlfasIvanauskas #laida #skoniolenktynės

ATGAL

PASIDALINTI