Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Laukia neeilinis kulinarinis ruduo: VMG komanda ir vėl jus nustebins

„Virtuvės mitų griovėjai“ šį rudenį laužo visas taisykles – naują sezoną pasitinka su atsinaujinusia televizijos laida „Kulinariniai triukai. Eksperimentai“ ir net dviem radijo laidomis. Taigi, jūsų laukia įdomybės ne tik akims, bet ir ausims.


alfas m1 radijas

Net dvi radijo laidos

Kiekvieną šeštadienį, nuo 8 val. ryto, radijo stoties „M-1“ eteryje kartu pradėti savaitgalį kviečia Alfas laidoje „Alfo pusryčiai“. O kiekvieną ketvirtadienį, 16.05 val., „Žinių radijo“ eteryje jūsų laukia atsinaujinusi laida „Skonio iššūkis“, kurioje bus kalbinami dėl skonio galvas pametę skirtingų profesijų atstovai – verslininkai, žurnalistai, bankininkai, programuotojai, tinklaraštininkai, mados dizaineriai ir visi kiti, kurių gyvenime maistas yra tapęs aistra.

"Žinių radijo" nuotr.

“Žinių radijo” nuotr.


Idėjų laboratorija

„VMG komanda kelia sau naujus tikslus, todėl dirbame skirtingose platformose. Kuriame interneto portalo turinį, leidžiame žurnalus, knygas, sekmadieniais galite žiūrėti mūsų nenustygstančią vietoje laidą „Kulinariniai triukai“ per TV3 televiziją, o ketvirtadienį ir šeštadienį – klausyti mūsų reportažų ir herojų pasakojimų radijo eteryje. Skaitydamas paskaitas jaunimui visada sakau, kad pasaulį reikia stengtis matyti ne pro siaurą vamzdį, o žymiai plačiau. Pavyzdžiui, mane patį naujiems darbams kartais gali įkvėpti net už lango nokstanti braškė. O tada jau turi nuolatos ir besąlygiškai dirbti – idėjos iš tiesų reikalauja daug darbo“, – sako VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas, šį birželį pasiekęs ilgiausios Lietuvoje tiesioginės televizijos laidos rekordą.


alfas radijas

VMG darbus galite matyti ir girdėti:

Ketvirtadieniais nuo 16.05 val. „Žinių radijo“ eteryje – laida „Skonio iššūkis“.

Šeštadieniais nuo 8 val. „M-1“ eteryje – laida „Alfo pusryčiai“.

Sekmadieniais nuo 9 val. per TV3 – laida „Kulinariniai triukai. Eksperimentai“.

Visą VMG veiklą galite sekti ir siųsti savo pasiūlymus, komentarus ir idėjas ČIA.

#kulinarinėlaida #žiniųradijas #rimaaukštuolytė #AlfasIvanauskas #radijas

ATGAL

PASIDALINTI