Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Laiko liko nedaug: topinės dovanų idėjos Tėvo dienai

Jei Motinos dienos proga visada gelbsti gėlės, Tėvo diena kupina abejonių. Taip, torto receptas jau laukia, kada įgaus formą ir bus pašautas į orkaitę, bet kuo dar nustebinti tėtį? Pataria „iittala“, vardydama įsimintinas ir kartu praktiškas dovanas, kurios iškart ras vietą namų interjere ir tėčio širdyje.

Gražiausias meilės įrodymas

Jei jūsų tėtis vertina ilgaamžius dalykus ir iš kiekvieno pirkinio tikisi kažko ypatingo, jis turėtų likti sužavėtas „iittala“ Toikka paukščiu. Juo labiau kad rinktis tikrai yra iš ko – šių paukščių esama begalės formų, spalvų ir tekstūrų, visai kaip tikrų paukščių gyvojoje gamtoje (jei tėčiui patinka kolekcionuoti, šie stikliniai sparnuočiai suteiks tokią galimybę, kuriai nebus pabaigos). Beje, šiai progai itin graži idėja dovanoti paukščių duetą – Anna ir Mari. Kupolo forma leidžia įdėti vieną paukštį į kitą. Didžioji paukštė Anna gali paslėpti mažąją Mari savo plunksnose – visai kaip jūsų tėtis jus apsaugoti nuo visų pasaulio negandų. Atskirai šios paukštės individualios asmenybės, be to, paukščiai gali būti naudojami ir vertingų brangenybių saugojimui.

„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


Bajoriškas akcentas

Visiems tėčiams, kurie vertina arbatą ar karštą vyną, įspūdį paliks nuostabi Tsaikka stiklinė, puikiai tinkanti karštiems gėrimams. Stiklinės laikiklis yra pagamintas iš nikeliu dengto žalvario, sukurdamas bajorišką prabangos įspūdį. Tačiau šis išskirtinis produktas kartu yra ypač praktiškas: Tsaikka stiklines ir laikiklį galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojame juos plauti atskirai, kad visos dalys idealiai išsiplautų.

„iittala“ nuotr.


Ugnis ir ledas

Gegužę įsitvirtinęs karštis, panašu, neapleis ir birželį. Tegul tėtis vasaros kaitrą pasitinka apsiginklavęs vienos garsiausių dizainerio Tapio Wirkkalos kolekcijų – „Ultima Thule“ indais, įkvėptais žiemos, atkartojančiais tirpstančio ledo tekstūrą. Šaltuoju metų sezonu žavinti gebėjimu išlaužti šviesos spindulius į šildančią vaivorykštę, šiltuoju vėsina, primindama apie ledinę gaivą, vėsą ar rytinę rasą. O svarbiausia, kad dovanoti su meile „Ultima Thule“ indai atrodo superprabangiai, bet tinka jaukiam kasdieniam naudojimui, leisdami tėčiui šventę pajusti kasdien.

“iittala” nuotr.


Rimtas pirkinys

Jei kulinarija besidomintį tėtį nuvestumėte į „iittala“ parduotuvę, pirmas dalykas, į kurį jis atkreiptų dėmesį, būtų solidžiai atrodantys „Sarpaneva“ puodai, sukurti derinant dizaino pritaikomumą su tradicinėmis medžiagomis. Juo labiau kad šio produkto gimime slepiasi būtent tėvo ir sūnaus istorija: Timo Sarpaneva, įkvėptas savo senelio kalvio, sukūrė žavų, nesenstančio ir sumanaus dizaino ketaus puodą su medine rankena, tinkamą tiek virtuvėje, tiek ant pietų stalo. Šie ketaus ir emalės kombinacijos puodai yra ilgaamžiai, naudojami tiek ant viryklės, orkaitėse, tiek ir ant laužo. Rankena, gaminama iš ąžuolo, naudojama puodui pakelti bei dangčiui nuimti. Trumpiau tariant, šiam puodui nėra ko prikišti. Gal tik vieną dalyką – jį įsigijęs suvoki, kiek daug laiko iššvaistei jo neturėdamas.

„iittala“ nuotr.


„iittala“ nuotr.


Universalumas su istorija

„Aarne“ taurių kolekcija yra tai, į ką pažvelgus galima gėrėtis ne dieną ir ne dvi. Ir ne veltui – jas sukūręs stiklo dizaineris ir taikomojo meno atstovas Göran Hongell buvo vienas suomiškojo stiklo tradicijų kūrėjų. Už savo formoje pūsto stiklo gaminių liniją „Aarne“ 1954 m. Milano trienalėje jis buvo apdovanotas aukso medaliu. Taigi, praktiškiems tėčiams, turintiems stilių ir norą, kad namie visi daiktai būtų šiuolaikiški, bet kartu turėtų istoriją, „Aarne“ taurių kolekcija visada bus pati geriausia dovana.

„iittala“ nuotr.


Tegyvuoja prisiminimai

O dabar – duoklė jaukumui ir prisiminimams. Ir didelių, ir mažų „iittala“ gerbėjų širdis akimirksniu užkariaujantys „Moomin“ kolekcijos produktai bus tai, kas jūsų tėtį vers nusišypsoti ir prisiminti laikus, kai vaikai dar buvo maži ir, palindę po antklode, gurkšnodami šiltą pieną ar kakavą, klausėsi jo pasakų apie muminukus. Tėčio dienos proga parinkite „Moomin“ kolekcijos produktus su Muminuko Tėčio iliustracijomis. Pasirinkimas ypač platus – nuo puodelių, ąsočių iki lėkščių ar mėgstamais personažais išmargintų stiklinių.


Šias ir kitas „iittala“ prekes rasite www. ginalasinterjeras.lt

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg