Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Labiausiai internautus siutina du Donaldo Trumpo mitybos įpročiai

Dar netapęs prezidentu Donaldas Trumpas CNN televizijai prasitarė apie savo polinkį valgyti greitąjį maistą. Jis sakė: „Aš esu švarus žmogus. Mėgstu švarą ir manau, kad geriau eiti į greitojo maisto užkandines nei į vietas, kur nė neįsivaizduoji, iš kur atkeliauja jų maistas. Tai standartas.“ Dabar, kai Donaldas Trumpas jau beveik metus vadovauja Jungtinėms Amerikos Valstijoms, mitybos specialistai turi teisę sunerimti dėl prezidento sveikatos.

Jim Young / „Reuters“


Donaldas visai nemėgsta pusryčių ir daugiausiai valgo vakarienės metu. Jei pusryčius jis tiesiog privalo suvalgyti, renkasi šoninę, kiaušinius ar sausus pusryčius. Taip pat žinoma, kad prezidentas jaučia didelę meilę maltos mėsos kepsniui (netikro zuikio atitikmuo) ir kartą jį kepė su amerikiečių televizijos žvaigžde Martha Stewart. Taip išsikeptą mėsą jis ypač mėgsta valgyti panaudodamas sumuštiniams.

Asm. paskyros nuotr.


Prezidentas yra užkietėjęs „McDonald’s“ ir „KFC“ gerbėjas ir šį maistą valgo reikšmingiausiomis progomis. Pergalę pirminiuose rinkimuose jis šventė valgydamas „Big Mac“ mėsainį ir gruzdintomis bulvytes, o skrydžiuose mėgsta valgyti keptą viščiuką. Verta pabrėžti, kad internautus labiausiai siutina ne tai, ką prezidentas valgo, o kaip tai daro: tiek picą, tiek vištieną iš „KFC“ jis valgo su peiliu ir šakute, o kepsnį – visiškai iškeptą. Taigi, ir mitybos požiūriu Donaldas Trumpas nėra panašus į Baracką Obamą, kuris vėlyvų vakarą sau leisdavo užkandžiauti septyniais švelniai sūdytais migdolais.

Asm. paskyros nuotr.


JAV prezidentas tikrai myli maistą. Maisto reklamas, kuriose jis yra nusifilmavęs, galite pamatyti ČIA.

#DonaldasTrumpas #kąvalgo #maistas #mityba

ATGAL

PASIDALINTI