Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

VMGonline.lt – treji: ką nuveikėme per metus?

VMGonline.lt portalą ištiko gimtadienis. Mums jau (o gal net) treji! Paūgėję norime jums ne tik padėkoti, bet ir leisti kartu atsigręžti atgal ir pažiūrėti, ką nuveikėme per pastaruosius metus. Dėkojame už mums skiriamą laiką, pastabas ir pagyras. Jūs mus įkvepiate ir leidžiate tobulėti!

Valerijos Stonytės nuotr.


Naujos vietos. Nesuskaičiuojame, kiek šefų pakalbinome ar kiek kavinių bei restoranų aplankėme. Jų tikrai buvo daug ir Lietuvoje, ir užsienyje. Nieko negalime sau padaryti, bet naujienas mėgstame skelbti pirmi. Ir mums tai pavyksta. Ar naktis, ar diena, mes budime.

Dalijamės labiausiai skaitytais tekstais. Ar juos skaitėte?

Vilniaus universiteto neuromokslininkė Urtė Neniškytė paaiškino, kas kaltas, kad jūsų vaikas nevalgus, į šipulius sutraiškė žaliavalgystės teoriją, paaiškino, kas kaltas dėl glitimo netoleravimo mados, ir aptarė daugybę kitų su maistu susijusių reiškinių, nepaisydama jokių madų ir tendencijų, viską grįsdama tik mokslo žiniomis.

Tiek mitų begriuvo seniai: neuromokslininkė – apie žaliavalgystę, glitimo netoleravimą ir nevalgius vaikus

Kokia gi vasara be šviežių agurkų, o žiema be raugintų? Kiekvienas turi savą šios daržovės rauginimo receptą. Vis dėlto, raugiant ar marinuojant agurkus, recepto žinoti nepakanka – tobuliems agurkams įtakos turi net krapų šviežumas! Pakuždėjome, į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

Stocksnap.io nuotr.


Agurkų rauginimo triukai: juos sužinoję, stiklainiuose paslėpsite tobulybę

Užtenka pasakyti „Vėlyvieji pusryčiai“ ir keltis tampa kur kas lengviau, ar ne? Žvalgytis, kur pusryčiauti Vilniuje ėjome ne kartą. Surašėm netgi du sąrašus. Nes pusryčiauti tapo madinga!

Valerijos Stonytės nuotr.


Vilniaus „brunch’ų“ reidas: VMG įvertino net 10 vietų, kuriose verta pradėti rytą

Vėlyvųjų pusryčių klubas: kur Vilniuje viskas įskaičiuota?

Valerijos Stonytės nuotr.


Cezaris yra tos klasikinės salotos, kurias daugelis užsisako kavinėse ir restoranuose, bet namuose niekuomet neruošia. Esą padažas labai sudėtingas. Netiesa, išbandykite ir suprasite.

Tobulas Cezario salotų padažas. Kaip jį pasigaminti?

Vytautės Ribokaitės nuotr.


Milžiniško jūsų susidomėjimo sulaukė nauja maisto ir kino vieta Vilniaus centre „Downtown Food Hall“.

Čia susitiks gero kino ir maisto gerbėjai: rudenį Vilniaus centre atsidarys analogų neturinti nauja vieta

Atsidaro nauja vieta Vilniaus centre: virtuvių įvairovė, kinas, atsiskaitymas tik kortelėmis

Valerijos Stonytės nuotr.


Autoriniai receptai. VMGonline.lt kasdien skelbiame bent po vieną receptą, kad nepristigtumėte idėjų. Sekmadieniais, iškart po televizijos laidos, portale pasirodo ten paruoštų patiekalų receptai. Tad bežiūrint skubotai konspektuoti tikrai nėra būtina, visus ingredientus ir instrukcijas rasite čia. Mes tokiu būdu kaupiame receptų bazę, suskirstytą pagal kategorijas. Prireikus, nesunkiai rasite ko jums reikia.

Kulinarinė pagalba. Kiek cukraus dėti verdant obuolienę? Ką daryti persūdžius sriubą? Sveiki atvykę į klausimų-atsakymų rubriką, esančią portalo dešinėje. Ją mes vadiname greitąja. Konsultacijas čia teikia žurnalo „Verdu ir kepu“ vyr. redaktorė Elžbieta Monkevič.

Kebabų reido akimirka. Valerijos Stonytės nuotr.


Viena skaitomiausių rubrikų – reidai. Kartą per mėnesį iškeliame sau tikslą ir iškeliaujame į žvalgybą. Šaltibarščiai, Kijevo kotletai, Cezario salotos, kūčiukai, varškėčiai… Patys populiariausi per pastaruosius metus – kebabų ir