Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Kulinarą Alfą Ivanauską naujame sezone galite išsikviesti į namus

Naują sezoną Alfas Ivanauskas, VMG idėjinis lyderis, pasitinka už savo TV studijos ribų. Nuo šiol kiekvieną sekmadienį laida „Kulinarinis detektyvas“ persikelia ir į žmonių virtuves.

„VMG pratę laužyti visus nusistovėjusius standartus, – juokiasi A. Ivanauskas. – Televizija yra tam tikras žaidimas, kuris reikalauja atsinaujinimo, naujų spalvų, herojų, dekoracijų ir idėjų. Juk norint būti įdomiam kitiems, pirmiausia reikia būti įdomiam sau. Pažadu, kad naujame sezone bus daugiau asmeniškų dalykų ir improvizacijos. Juk žmonės mus įsileidžia į vieną intymiausių erdvių namuose – savo virtuvę!“.

Valerijos Stonytės nuotr.


Pačiam A. Ivanauskui naujas laidos konceptas – dar vienas iššūkis. Jis išsikėlė tikslą gaminti iš to, ką ras žmonių namuose – receptai nėra surežisuoti.

„Net į šaldytuvą nelendu, kol kameros neįjungtos. Jei prieš laidos filmavimą žinočiau, kokius produktus rasiu, pradėčiau galvoti naujus receptus, neliktų netikėtumo, tektų vaidinti prieš kameras. O aš šioje laidoje noriu kuo natūralesnio efekto“, – sako jis.

Valerijos Stonytės nuotr.


Tiesa, pirmoje laidos dalyje išlieka rubrika, kurioje A. Ivanauskas gamina visiems gerai žinomus patiekalus, tačiau parodo galimas jų improvizacijas: „Kaskart išgirdęs klausimą, kas mane įkvepia, o, patikėkite, jį gaunu dažnai, aš visada sakau, kad įkvepia viskas, išskyrus sėdėjimą ant kėdės.“

Pirmos laidos jau nufilmuotos, po jų laidos vedėjas teigia gavęs daug adrenalino.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Laidos tikslas yra ne tik kažką pagaminti, o dar ir parodyti žmonėms, kaip gali derėti atskirai gulintys produktai. Pavyzdžiui, ar kada bandėte kepti bulvinius blynus su kopūstais, o gal dėjote abrikosų į kopūstų sriubą? Būtent tokį žiemiškos sriubos variantą sužinosite pirmoje laidoje“, – intriguoja A. Ivanauskas.

Laidą „Kulinarinis detektyvas” žiūrėkite sekmadienį 9 val. ryte per žiūrimiausią televiziją TV3.

Norėtumėte, kad „Kulinarinio detektyvo“ laidos komanda su Alfu Ivanausku atvyktų ir į jūsų namus? Parašykite trumpą prisistatymą, miestą, kontaktinius duomenis ir siųskite el. paštu: rugile@vmgvilnius.lt

#AlfasIvanauskas #Kulinarinisdetektyvas #tvlaida

ATGAL

PASIDALINTI