Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Jau sapnuojate žibuoklių laukus? Pavasarį į namus pakvies mėlyni indai

Artėjantį šiltąjį sezoną pasitikti „iittala“ ragina su ultramarino mėlynumo indais. Vos juos išvydus, posakis, kad kartais interjere spalva yra vienintelė reikalinga dekoracija, įgauna prasmę.

IITTALA nuotr.


Pagerbiant 100-sius Suomijos nepriklausomybės metus, „iittala“ sukūrė riboto leidimo kolekciją, kurią vienija viso pasaulio „iittala“ gerbėjų dievinama ultramarino mėlyna spalva. Ultramarino mėlyna – klasikinė senojo „iittala“ asortimento spalva, komercializuota 2017-aisiais. Tai – tyrų ir šiltų nacionalinių Suomijos bruožų atspindys. Siekiant paminėti Suomijos 100-metį, visi gaminiai pagaminti šioje šalyje.

IITTALA nuotr.


Mėlyna salva yra viena mėgstamiausių pasaulyje ir, anot spalvų psichologijos mokslo, simbolizuoja ištikimybę, stiprina pasitikėjimą savimi, ramina, padeda atrasti slaptus talentus, veikia kūrybiškai, todėl rytinio vandens stiklinė privalo būti mėlyna. Pavyzdžiui, „Kartio“ stiklinė, kuri yra genialaus paprastumo pavyzdys. Ypatingo spindesio spalva sukurta pagal specialų receptą „iittala“ stiklo gamykloje Suomijoje.

IITTALA nuotr.


Nemažai tyrimų nustatė, kad valgydami iš mėlynų lėkščių maisto suvartosime mažiau. Taigi, ultramarino mėlynumo „iittala“ indai padės pasiruošti bikinio sezonui, kuris nenumaldomai artėja. Džiugu ir tai, kad „Kastehelmi“ lėkštės, nors ir atrodo lepios, iš tiesų yra praktiškos ir puikiai tarnaus. Galite nesibaiminti, kad stiklas greitai susibraižys ar sutrūks nuo karščio. Naudokite jas kaip polėkštes pagrindiniams patiekalams, desertams patiekti, kaip padėklus užkandžiams ar žvakėms.

IITTALA nuotr.


Pamerkti tulpes danguje? O kodėl gi ne? Jau savaime įspūdinga garsioji Aalto vaza, nusidažiusi mėlynai, tapo žvilgsnį hipnotizuojančiu meno kūriniu!

IITTALA nuotr.


Mėlynumas mums asocijuojasi su jūra, atostogomis, dangumi, beribe erdve, laisve… Pozityviais dalykais, kurių linkime artimiausiems žmonėms. Taigi, „iittala“ ultramarino mėlynumo indai tarnaus kaip puiki dovanų idėja: nuo mažiausios žvakidės iki Toikka paukščio.

Šiuos ir kitus „iittala“ gaminius galite įsigyti ginalasinterjeras.lt


#virtuvė #mėlyna #stilinga #indai #iittala

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg