Jūsų dėmesiui – VMG kulinarinių apdovanojimų podiumas

© 2020 vmgonline

Gilės projektai

Gilės projektai

mobile_750x300.jpg
vmgonline_baneris (1).jpg

Naujienlaiškis

  Jūsų dėmesiui – VMG kulinarinių apdovanojimų podiumas

  Šis rudeniškas pirmadienis „Virtuvės mitų griovėjų“ komandai yra ypač svarbus. Tai – ne tik diena, kai bus oficialiai pažymėtas mūsų penkerių metų jubiliejus. Tai – istorinė diena, kai trejus metus skelbiami VMG kulinariniai apdovanojimai praplečia akiratį ir tampa Baltijos šalių kulinariniais apdovanojimais. Apdovanojimų metu bus paskelbtos skaniausios 99 vietos Baltijos šalyse – po 33 iš kiekvienos šalies – Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

  Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje jau renkasi ypatingieji VMG svečiai: draugai, partneriai, gurmanai, virtuvės šefai ir savo eilės lipti į sceną laukiantys muzikos atlikėjai.

  Iki grandiozinių apdovanojimų finalo liko visai nedaug. Sekite mus ir sužinosite karščiausias visus metus lauktų apdovanojimų naujienas, gardžias paslaptis ir nugalėtojus. Idant laukimas nebūtų toks nuobodus, būkite kartu su mumis ir stebėkite TIESIOGINĘ RENGINIO TRANSLIACIJĄ.

  Donato Petkevičiaus nuotraukos.  #AlfasIvanauskas #LietuvosnacionalinėMartynoMažvydobiblioteka #virtuvėsmitųgriovėjai #VMGkulinariniaiapdovanojimai

  ATGAL

  PASIDALINTI

  Naujienlaiškis

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg