Jūsų dėmesiui – VMG kulinarinių apdovanojimų podiumas
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

Jūsų dėmesiui – VMG kulinarinių apdovanojimų podiumas

Šis rudeniškas pirmadienis „Virtuvės mitų griovėjų“ komandai yra ypač svarbus. Tai – ne tik diena, kai bus oficialiai pažymėtas mūsų penkerių metų jubiliejus. Tai – istorinė diena, kai trejus metus skelbiami VMG kulinariniai apdovanojimai praplečia akiratį ir tampa Baltijos šalių kulinariniais apdovanojimais. Apdovanojimų metu bus paskelbtos skaniausios 99 vietos Baltijos šalyse – po 33 iš kiekvienos šalies – Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje jau renkasi ypatingieji VMG svečiai: draugai, partneriai, gurmanai, virtuvės šefai ir savo eilės lipti į sceną laukiantys muzikos atlikėjai.

Iki grandiozinių apdovanojimų finalo liko visai nedaug. Sekite mus ir sužinosite karščiausias visus metus lauktų apdovanojimų naujienas, gardžias paslaptis ir nugalėtojus. Idant laukimas nebūtų toks nuobodus, būkite kartu su mumis ir stebėkite TIESIOGINĘ RENGINIO TRANSLIACIJĄ.

Donato Petkevičiaus nuotraukos.#AlfasIvanauskas #LietuvosnacionalinėMartynoMažvydobiblioteka #virtuvėsmitųgriovėjai #VMGkulinariniaiapdovanojimai

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg