Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Iliuzionistas Mantas Wizard papasakojo, kur valgė gardžiausią gyvenime „burgerį“


Iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard renginiuose žiūrovus keri skleisdamas magiją, tačiau atokvėpiui po darbų, sako, neretai pasirenkantis maisto gaminimą. Kaip pasakoja iliuzionistas, gaminti namuose jam tikra šventė – čia jis ruošia ne tik mėgstamus ir ne kartą išbandytus patiekalus, bet ir leidžiasi į naujų atradimų paieškas.

Mantai, ar maistą labiau mėgstate gamintis tik sau, ar mielai vaišinate šeimą bei draugus?

Kadangi gyvenu vienas, visada prisigaminu daugiau, nei reikia, tad praktiškai visada kažką pasikviečiu. Man smagu gaminti kitiems, smagu, kai jiems patinka mano ruoštas maistas. Tiesa, dažnai mano patiekalai kitiems gali būti šiek tiek per sūrūs, bet ką aš galiu padaryti, gaminu pagal savo skonį (juokiasi). Taip jau yra, visko galėčiau atsisakyti – ir saldumynų, ir mėsos, jei reiktų, bet tikrai negalėčiau atsisakyti druskos.

O ar stengiatės laikytis mitybos režimo? Juk renginiai, kuriuose pasirodote, gali vykti praktiškai bet kuriuo laiku.

Kiek įmanoma, stengiuosi laikytis disciplinos, kad tai būtų pusryčiai, pietūs ir vakarienė, bet, aišku, per keliones ir darbus būna visaip. Dabar, kai pradėjau intensyviau lankyti sporto klubą, trenerė pageidauja kiek įmanoma žmoniškesnės mitybos, bent jau režimo, nekalbant apie turinį. Bet tiesa tokia, kad renginio dieną aš dažniausiai nieko nevalgau arba tik lengvą košę ar salotas. Ne dėl to, kad labai jaudinuosi, tiesiog taip esu įpratęs. Man patinka, kad kai esi nevalgęs, reakcija būna aštresnė, greitesnė, jautiesi žvalesnis. O grįžus po renginio tenka ir naktį pakapot (juokiasi). Bet dėl to nieko nepadarysi, kartais tai yra kaip mažas gyvenimo malonumas.

Užsiminėte, kad pradėjote aktyviau sportuoti. Jei stengiatės laikytis mitybos režimo, gal ugdotės ir kokius nors sveikos mitybos įpročius?

Be abejo, šiek tiek stengiuosi žiūrėti, ką ir kiek valgau, bet į kraštutinumus neinu. Bet, pavyzdžiui, šiandien siaubingai norėjau picos, tai vienoje skanioje picerijoje suvalgiau picą su „pepperoni“ dešra. Visiškai sveikai maitintis neišeina, kartais leidžiu sau nukrypti. Labai pasikliauju tuo, kad žmogus turi klausyti ir savęs, ir savo nuojautos. Kartais mes natūraliai jaučiam, kad kažko norisi. Reikia tos nuojautos paklausyti.

Dabar vis daugiau kalbama ne tik apie vegetarizmą, bet ir veganizmą, tokią mitybą besirenkančių žmonių daugėja. Ar jūs valgote vegetariškus ar veganiškus patiekalus?

Valgau, labai skanu ir aš laisvai galėčiau b