Ilgai lauktos tendencijos: kokiomis spalvomis ir detalėmis šiemet verta puošti interjerą

© 2020 vmgonline

Gilės projektai

Gilės projektai

mobile_750x300.jpg
vmgonline_baneris (1).jpg

Naujienlaiškis

  Ilgai lauktos tendencijos: kokiomis spalvomis ir detalėmis šiemet verta puošti interjerą

  Pavasaris ateina su ilgesne diena, gundančius kvapus skleidžiančiais narcizų ar hiacintų vazonėliais ir, žinoma, nauja spalvų gama interjere. Sužinokite, kokias dekoro naujienas artėjant pavasariui prisijaukinti rekomenduoja „iittala“. Tiek gaivių idėjų matėte jau seniai!

  „iittala“ nuotr.


  Raštuotas kasdienybės spalvintojas

  Apie stilinguosius, pasakiškais raštais išpuoštus „iittala“ puodelius legendos sklando ne veltui. Net tada, kai, rodos, nuo šio indo namuose lūžta lentynos, „iittala“ pelnytai sugundo naujam šedevrui vėl ir vėl. Šį sezoną vertėtų atkreipti dėmesį į unikalią „iittala Graphics“ puodelių kolekciją. Keturi tarptautinio pripažinimo sulaukę dizaineriai (Christopher DeLorenzo, Merijn Hos, Magnus Voll Mathiassen, Ugo Gattoni) išmargino naujosios kolekcijos puodelius taip, kad realizuotų savo kūrybinę laisvę ir kartu atspindėtų „iittala“ filosofiją. Skirtingas jų požiūris į kolekciją nustebina ir priverčia pažiūrėti į „iittala“ ir šiaurietišką dizainą kitu kampu. Išsirinkti vieną labiausiai patikusį puodelį bus tikrai sunku. O gal ir neverta rinktis? Visos keturios versijos kiekvienam šeimos nariui galėtų tapti puikia išeitimi. Puodelis, kaip objektas, yra gana svarbi, asmeniška kasdienio mūsų gyvenimo dalis, todėl tai – puiki idėja dovanai. Juo labiau kad „iittala Graphics“ kolekcijos nariai turi ne prastesnius laikinus namus – ilsisi vizualiai tvirtoje ir išskirtinėje pakuotėje.

  „iittala“ nuotr.


  Vanduo susitinka samanas

  Populiariausios indų „iittala“ kolekcijos 2018 metais papildomos naujomis spalvomis: samanų žalia ir vandens melsva (aqua). Samanų žalia – tradicinė ir jau žinoma, tačiau labai elegantiška stiklo gaminių spalva. Ji – praktiškas ir žemiškas pagrindas, gebantis prisitaikyti prie turimo interjero atspalvių, bet kartu – nenuobodus, pavasariškas akcentas, leidžiantis svajoti apie pasivaikščiojimą samanotu mišku.

  „iittala“ nuotr.


  O estetiškoji vandens melsva spalva – tai judesio, gyvybės, virsmo spalva. Kartu su rausva, ji kuria energingą ir gyvą nuotaiką, o samanų žalia atsveria pernelyg pastelinį pojūtį. Taigi, įsileiskite į namus atgimimą, drąsiai maišykite spalvas ir mėgaukitės kūrybos vaisiais su „iittala“.

  „iittala“ nuotr.


  Dryžuotasis sparnuotis

  Niekam ne paslaptis, kad įkvėpimą ir beribę vaizduotę profesorius Oiva Toikka išreiškia kurdamas stiklo paukščius. Kiekvienas jų – unikalus pūsto stiklo meno kūrinys. Paukščiai pučiami Nuutajärvi – daugiau nei 200 metų skaičiuojančiame Suomijos kaimelyje. Kiekvieno paukščio gamyba reikalauja ne tik meninio artistiškumo, bet ir puikiai įsisavintos technikos. Kiekvienas kūrinėlis pasirašytas „O. Toikka“ – kaip autentiškumo įrodymas. Išleidžiant limituotą tam tikros kolekcijos kiekį, ant kiekvieno paukščio šalia prirašomas ir identifikacinis vieneto serijos numeris, ypač svarbus kolekcionieriams. Šiais metais Oiva Toikka mus gundo dviguba jėga: pristato ne tik 2018-ųjų dryžuotąjį paukštį, bet ir 2018-ųjų kiaušinį.

  „iittala“ nuotr.


  Sveikos gyvensenos atributas

  O dabar grįžkime prie naujametinių pažadų, kuriuose dominavo norai gyventi ir maitintis sveikiau, į mitybos racioną įtraukti daugiau vaisių ir daržovių. Pats paprasčiausias būdas tai padaryti – rytais plakti sveikatinguosius glotnučius. Arba pasiruošti sveikuolių ne veltui garbinamo vandens su citrina. Arba imti gerti daugiau vandens, jo stiklinę pasistačius ant darbo stalo. Šiems tikslams įgyvendinti idealiai tarnaus naujiena – „Essence“ stiklinė. Dėl savo universalumo šios stiklinės tinka visoms progoms – tiek kasdieniam pietų stalui, tiek šventinei vakarienei. Stiklinės tobulai tinka plačiam gėrimų asortimentui patiekti.

  Šias ir kitas „iittala“ prekes rasite ČIA.


  #pavasaris #Suomija #stiklinė #kavospuodeliai #interjeras #indai #iittala

  ATGAL

  PASIDALINTI

  Naujienlaiškis

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg