Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Hipsterių rojus, kur gerai jaučiasi ir prezidentai (išskirtinė VMG medžiaga)

Na, gerai, kol kas Rygos kavinėje „Vest“ lankėsi tik vienas prezidentas, ir tas pats – latvių. Tačiau prezidento Toomo Hendriko Ilveso vizitas neliko nepastebėtas. Galite tik įsivaizduoti, kaip reaguotų spauda mūsų prezidentei užsukus vakarienės į paprastą kavinę mieste.

Tiesa, nėra „Vest“ jau tokia paprasta, greičiau – viena madingiausių vietų Rygoje, visiškai hipsteriška. Po vienu stogu vietą rado ir vyrų kirpykla, ir kavinė. Pietų metu čia galima pamatyti, kokie skirtingi svečiai ją mėgsta. Pagal piniginės storį, šalia parkuojasi nuo „Harley Davidson“ motociklų iki dviračių.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Tiesa, pasimėgauti aplinka rekomenduojama ne pietų metu, o po jų – kada galėsite ramiai įsitaisyti su kavos ar arbatos puodeliu. Nors galbūt protingiausia būtų pasirinkti „Kruvinosios Merės“ kokteilį, kuriuo garsėja „Vest“. Juk ši vieta pagrįstai tituluojama vienu geriausių barų mieste!

Dar vienas pliusas (o gal minusas) – „Vest“ įsikūrusi ne senamiestyje, tad teks pasivaikščioti arba pavažiuoti, tačiau tai reiškia, kad sutiksite mažiau turistų.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Kainos:

Pusryčių meniu (iki 15 val): nuo 7 iki 8,5 Eur

Sriubos: nuo 4 iki 6 Eur

Salotos: 7,5 Eur

Mėsainiai: nuo 8,5 iki 10 Eur

Pagrindiniai patiekalai: nuo 8,5 iki 12 Eur

Desertai: nuo 5,5 iki 6,5 Eur

Kokteiliai: nuo 6 iki 9 Eur („Kruvinoji Merė” – 9 Eur)

Espresas: mažas puodelis – 1,5 Eur, didelis – 2 Eur

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje „99 Places of Taste in the Baltics“. Nežinantiems primename, kad trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

#Vest #ryga #restoranųgidas #latvija #99placesoftasteintheBaltics

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg