Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Epidemija: Palangoje išgarsėjusius burbulinius vaflius jau siūlo dešimtys konkurentų

Vos šią vasarą į Lietuvą atėjusi burbulinių vaflių mada netruko apsėsti tiek Palangos poilsiautojų, tiek didmiesčių gyventojų. Vieni tai vadina greit praeisiančia psichoze, kiti – nauju Palangos talismanu. Kai prieš mėnesį kalbinome vadovą, pradėjusį burbulinių vaflių verslą, sužinojome, kad keptuvių vafliams gaminti galima atsisiųsti iš paties Honkongo. Panašu, kad Lietuvą pasiekė nemenka keptuvių siunta, mat, nors Palangoje išgarsintas vaflis Lietuvoje iki tol buvo nematyta naujiena, dabar idėją pasigavo konkurentai ir tokių vaflių galima išvysti ne tik pajūryje, bet ir Vilniuje bei Kaune.

Dar prieš mėnesį su komanda besilankydami Palangoje ledų burbuliniame vaflyje galėjome suvalgyti vos vienoje vietoje, tai – „Yogugu“ ledainė, ilgiausias eiles pritraukianti ledainė pajūryje. Tačiau dabar situacija yra drastiškai pasikeitusi. Beveik ant kiekvieno Palangos kampo galima atrasti vietą, kuri siūlytų burbulinius vaflius: vienus, su grietinėle, su vaisiais ar kaušeliu ledų. Vaflių siūlo ir vietinės užkandinės, ir tikros ledainės. Iš viso suskaičiavome penkis papildomus burbulinių ledų taškus Palangoje, tačiau nenustebsime, jei per savaitę jų skaičius padidėjo dar keliais.

Atrodo, kad „Yogugu“ ledainės šlovė niekur nedingsta net ir atsiradus tokiai konkurencijai: eilės vis dar ilgiausios mieste. (Rūtos Šeškauskaitės nuotr.)

Atrodo, kad ledainės „Yogugu“ šlovė niekur nedingsta net ir atsiradus tokiai konkurencijai: eilės vis dar ilgiausios mieste. (Rūtos Šeškauskaitės nuotr.)


Tokia vaflių mada ir išplitimu ledainės „Yogugu“ vadovas Laurynas Rimavičius nėra nustebintas: „To ir reikėjo tikėtis. Visi nori paragauti, tai yra labai gerai. Kai kurie paragaus skanaus produkto, kiti tokio, kuris bus visiškai prastas, nes Lietuvoje mados plinta labai greitai, tačiau, deja, ne visiems svarbi kokybė.“ Laurynas džiaugiasi, kad nuo jo įkurtos ledainės, net kilus burbulinių ledų epidemijai, klientūra ne tik nenusisuko, jos net padaugėjo.

Štai kaip atrodo „Yogugu“ ledainės vaflis su jogurtiniais ledais ir priedais. Tokio skanėsto kaina - 4 eurai. (Gretos Bernotaitės nuotr.)

Štai kaip atrodo „Yogugu“ vaflis su jogurtiniais ledais ir priedais. Tokio skanėsto kaina – 4 eurai. (Gretos Bernotaitės nuotr.)


Laurynas, paklaustas, kuo gi tas vaflis toks st