Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Ekstremalūs pokyčiai Molėtų progimnazijoje – atidaryta šeštoji VMG kulinarinė klasė!

Ketvirtus metus skaičiuojantis socialinis projektas „VMG Mokykla“, kurį kuria ir įgyvendina „Virtuvės mitų griovėjų“ ir VŠĮ „Atsakingas verslas“ komandos, džiaugiasi jau šešta modernia kulinarine klase šalies mokykloje – ji įrengta Molėtų progimnazijoje, kurioje mokosi pusė tūkstančio moksleivių. Modernia kulinarine klase progimnazija dalysis ir su šalia veikiančia Molėtų gimnazija.


VMG (7 of 44)-min++

„Molėtų krašte praleidau dalį savo gyvenimo – čia mano kaimas. Čia gimė ir pirmieji mano kulinariniai eksperimentai, – sako projekto idėjos autorius, kulinaras Alfas Ivanauskas. – Tikiu, naujausioje klasėje gims tokios kulinarinės idėjos, augs tokie profesionalai, kurie apie save praneš pasauliui.“

Projekto „VMG Mokykla“ modernios kulinarinės klasės jau įrengtos Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Pabradės ir Karmėlavos mokyklose, netrukus tokia klase džiaugsis ir Tauragės moksleiviai. Šio projekto tikslai – šviesti vaikus sveikos mitybos klausimais, lavinti jų gebėjimus kulinarijos srityje, taip pat – sukurti modernią mokymosi vietą, kuri skatintų vaikų kūrybingumą, pasitikėjimą savimi ir norą mokytis.


Moletu_progimnazija PRIES

Moletu_progimnazija PRIES 2

Taip klasė atrodė anksčiau