Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Druskininkiečiai pagaliau atrado pusryčius mieste

Kepyklėlė „Boulangerie“ Druskininkuose veikia jau daugiau nei 18 metų. Tėvų verslą kurorte perėmęs kepyklėlės direktorius Emilis Sinkevičius apie druskininkiečių ir miesto svečių pomėgį pusryčiauti ne namuose atsiliepia teigiamai:

„Dabar jau visi pamėgo lankytis kavinėse, restoranuose, nors prieš porą metų toks dalykas, kaip kavos gėrimas ar pusryčiai ne namuose ar svečiuose, atrodė visiškai nesuprantamas.“

_MG_0288

Konditerijos gaminiai kepami pagal prancūzų sukurtas receptūras (Linos Jakubauskaitės nuotr.)


Neretai tokios vietos, kaip jūsiškė, užsisako konditerijos gaminius ir, kol juos atveža iki vitrinos, jie tampa nešvieži. Vėliau dar ir pašildomi… Kaip darote jūs?

Todėl ir esame kepyklėlė, nes viską kepame čia, vietoje. Gaminiai yra švieži, o jeigu kas nors lieka neišparduota, tai vakare parduodame pigiau. Na, o jei vis tiek lieka, tai išsidalijame tarpusavyje arba draugams atiduodame (juokiasi).

Emili, ar visus 18 metų ši vieta atrodė taip, kaip ir dabar?

Oi ne, anksčiau čia buvo siauras įėjimas ir visą vietą užėmė kepykla bei vitrina, o dabar, kaip matote, yra staliukai, vietinių fotografų nuotraukų parodos, o netrukus planuojame praplėsti šią vietą, bus priestatas.

_MG_0328

Gaminiai kepami vietoje kasdien (Linos Jakubauskaitės nuotr.)


Kokie kepiniai pas jus populiariausi?

Dažniausiai žmonės valgo kruasanus su įvairiais įdarais. Jų receptūrą perėmėme iš prancūzų, kadaise mokiusių gaminti. Ir, žinoma, geria kavą. (O auditorija kokia?) Anksčiau buvo d