Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Davidas Beckhamas – disciplinuotas gurmanas, kurį iš kelio išveda mamos troškinys su alumi

Buvusio legendinio futbolininko Davido Beckhamo mityba ilgą laiką buvo labai slepiama, o kai buvo atskleista, daugelį specialistų pritrenkė savo disciplinuotumu. Davidas suvartoja labai mažai riebalų ir daug baltymų (žuvies, vištienos). Jo valgiaraštyje gausu daržovių: salotų, pupelių, žiedinių kopūstų, špinatų. Jis yra atsisakęs aukštą glikemijos indeksą turinčių produktų – baltos duonos, baltų ryžių ir kukurūzų dribsnių. Pusryčiams įprastai valgo omletą su pomidorais ir sūriu, pietums – žuvies pirštelius, vakarienei – vieną savo mėgstamiausių patiekalų – makaronus su Bolonijos padažu. Štai jums ir griežta Davido Beckhamo mityba, kuri padeda jam išlaikyti formas.

Savo tipišką dieną jis prabunda 6 val. 45 min. ir eina ruošti pusryčių savo keturiems vaikams: vyresnėliui Brooklynui paruošia kruasanų su džemu, vidurinysis sūnus Romeo labiausiai mėgsta vaisius – mangus ir ananasus, dukrelė Cruz – kruasanus su šokoladiniu kremu. Savo pusryčiams Davidas ne visuomet turi laiko, todėl valgo vakarienės likučius. Už tai, kas buvo nesuvalgyta, futbolininkas atsigriebia du kartus pietaudamas tarp treniruočių.

Tikriausiai dar daugiau apie Davidą atskleidžia jo „Instagram“ paskyra.

Ar būtumėte pagalvoję, kad britas vakarienę susimeškerioja pats?


Good end to a great day ?

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Jul 9, 2016 at 1:17pm PDT


Gali stovėti prie grilio ir kepti mėsą?


Suns out , BBQ is on and it’s gonna be a tasty medium rare ? loving London ?? @victoriabeckham @brooklynbeckham @romeojames1234 @cruz_d_beckham

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Apr 20, 2016 at 9:44am PDT


Kulinarinius gabumus ugdo ir Beckhamų atžalos.


Can’t say I’m not impressed with the kids dinner tonight .. Chicken and leek pie with CRUSTY pastry .. @gordongram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Feb 21, 2017 at 10:15am PST


Čia jis pristatė ir savo mamos troškinį su alumi, kurio receptą demonstruoja savo virtuvėje.


Preparing the beef stew just like mum used to make it… Not as tasty but not far away… Plus dumplings mmmmmm oh and a little Guinness ? @gordongram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Dec 22, 2016 at 3:19am PST


Nėra to, prie ko Davidas nepriderintų alaus.


Cockles , whelks & Guinness ?

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on May 29, 2015 at 2:33pm PDT

Laisvalaikiu futbolininkas, kaip ir daugelis žmonių, mėgsta fotografuoti savo maistą ir jį rekomenduoti. Sekite jo pėdomis Niujorke, Paryžiuje ar kitame mieste.


Ok if you haven’t been to Lucali’s in Brooklyn NY I suggest you get yourself a table ASAP …. Just had the most amazing meal there.. Thanks Mark @amandler A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Jul 6, 2015 at 7:57pm PDTBack in my old stomping ground…. So nice to be back in Paris .. Once a week I used to spend in my favorite place L’ami Louis and it was so nice to see my old friends again… Merci pour ce dinner parfait…..

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on May 20, 2016 at 12:36am PDT


Thanks to Dominic & all the guys for a great dinner at Lucali in Miami … Nutella Pie ( wow ) ?? Mark (NYC) you were missed … @amandler A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Apr 24, 2016 at 7:35pm PDT


Daugiausiai internetinių apkalbų sukėlė Davido Singapūre skanautas delikatesas – menkės sperma. Anot jo, tai – įdomus patiekalas.


Cod fish sperm… ( interesting dish )

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Nov 3, 2015 at 6:40am PST

Gali pasirodyti, kad disciplinuota mityba – jau praeityje.


One of those days … Thanks Tony ?? A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Jan 9, 2017 at 5:12am PSTAlways nice being home 2 & 2 twice for me and the boy … Oh and don’t forget the Jellied eels… ❤️??

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Sep 3, 2016 at 5:58am PDT

O, galų gale, jis toks pat, kaip ir mes. Na, nuotraukoje matomas tradicinis angliškas „pie & mash“ (jautienos maltinis su bulvių koše) yra brangesnis, nei atrodo. Dėl to, kad jis buvo specialiai užsakytas Esekse, sėkmingai perneštas per oro uosto kontrolę Londone ir pristatytas į privatų lėktuvą, patiekalo kaina išaugo iki 1000 svarų.


Pie&mash nothing better A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on May 14, 2015 at 6:30am PDTReminds me of grandad

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on May 14, 2015 at 5:50am PDT


#DavidasBeckhamas #kąvalgo #mityba

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg