Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Daugiau nei tik kulinarija – Alfas Ivanauskas pristatė knygą, kuri padės pamiršti visas baimes

„Šią knygą skiriu mirčiai, kuri kiekvieną dieną mus skatina dar labiau mylėti ir ragauti gyvenimą“, – sakė pačioje Vilniaus širdyje savo naujausią autorinį kūrinį pristatęs virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas. Ilgiau nei metus kurtą knygą lietuvių ir anglų kalbomis „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ autorius vadina pirmąja filosofine kulinarijos knyga, kuri žmonėms padės pamiršti visas baimes. Be receptų joje bus galima rasti ir paties A. Ivanausko išbandytus ypatingus kulinarinius triukus – daugybę asmeninių atradimų, kuriuos jis sukaupė per 25 metus gamindamas ir keliaudamas.

Specialiai knygos pristatymui Vokiečių gatvėje buvo sukurtos kulinarinės dirbtuvės (Valerijos Stonytės nuotr.).


Pasidalys asmeniškumais

„Man ši knyga – kaip dienoraštis. Pasidalijau savo asmeninio gyvenimo akimirkomis ir leidau fotografuoti savo namuose! Norėjau, kad matytumėte ir jaustumėte mane ne tik virtuvėje, bet ir tada, kai kuriu ar net esu pavargęs. Neabejoju, kad ši knyga įkvėps pasitikėjimo įveikti visas kulinarines baimes virtuvėje. Turėdami du iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus ingredientus nebijosite improvizuoti, o jeigu iki šiol nežinojote, kaip patiekalą išdėstyti lėkštėje – pasidalysiu su Jumis ir šiomis žiniomis. Sužinosite ir tai, kaip nustebinti paprasčiausiomis virtomis bulvėmis.“

Valerijos Stonytės nuotr.


Kulinarija, filosofija ir motyvacija vienoje knygoje

„Jau seniai svajojau apie tokią filosofinę motyvacinę knygą, kuri būtų skirta kiekvienai dienai – ne tik ypatingoms progoms, kai turime daugiau laiko gaminti. Taigi, joje rašau ir apie stalo estetiką, ir apie maisto komponavimo gudrybes… ir, svarbiausia, – baimės pažabojimą, nes tik ji mums užkerta kelią laisvei, kūrybai ir, be jokios abejonės, – laimei. Mano nuomone, laimingas žmogus – bebaimis žmogus.