Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Reklamos, kurias privalo pamatyti kiekvienas sausų pusryčių mėgėjas


Sausi pusryčiai, dribsniai, Pienas ne vienas, VMGonline.lt
Valerijos Stonytės nuotr.

Klounai, Michaelis Jacksonas, vyrukas iš serialo „A komanda“… Štai tokie sausų pusryčių reklamų, kurios ne tik linksmina, bet ir gąsdina, herojai! Lietuvoje, ko gero, nematytos, bet dėmesio vertos!


1952-ųjų „Kellog‘s“ reklamoje ne tik daugeliui pažįstami kukurūzų dribsniai, bet ir neregėti ryžių „krispies“, visagrūdžiai kviečių dribsniai („Pep“), cukruoti kukurūziniai burbuliukai, nuo kurių pakuotės šypsosi kaubojus, sėlenų dribsniai ir kiti skoniai. „Hoop-de-doo“, kaip sako berniukas reklamoje.


Nebūtina skaityti Stepheno Kingo romano „Tas“ ar žiūrėti siaubo filmų, kad bijotum klounų. Patinka jie tikrai ne visiems. Įdomu, ar ši 1953 m. reklama iš tikrųjų padidino dribsnių „Post Sugar Rice Krinkles“ perkamumą? Abejojame. Beje, šiuos dribsnius klounas reklamavo ne pirmąkart. Tiesa, ankstesnis neatrodė toks g1sdinantis.


„Guten Tag!“ – sako dribsnių „Raisin Brahms“ žilabarzdis už fortepijono. Nutraukęs ramius šeimos pusryčius (viskas gerai, jis tik įvažiavo į namą), romantikas kompozitorius Johanessas Brahmsas sugeba rekomenduoti skanius dribsnius. Logika? Kam ji?


„A komandos“ žvaigždė ponas T pusryčiams valgo savo vardu pavadintus dribsnius. „It‘s cool!“ Nedrįstame prieštarauti.


„Alpha Bits“ reklamoje – Michaelis Jacksonas su broliais („Jackson 5“). Valgai dribsnius ir mokaisi abėcėlę. Išradinga!


Skonis slypi formoje. Ar tikrai? „Honey Comb“ repas skamba įdomiai, bet palinguoti tikrai norisi.

#PostSugarRiceKrinkles #retro #sausipusryčiai #MrT #Cheerios #dribsniai #pusryčių #pusryčiai #reklama #Pep #Kellogs #AlphaBits #reklamos

ATGAL

PASIDALINTI