Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Antroji VMG diena „Adventur 2017“ parodoje: silkių šou sužavėjo net vaikus

Šeštadienis „Adventur 2017“ parodoje VMG komandai buvo išties aktyvus. Kartu su Turizmo departamento kolektyvu jų stende Alfas Ivanauskas gamino silkių tema, demonstravo, kaip lengvai ir greitai pradžiuginti šeimą lengvais patiekalais, ir kartu su kolegomis organizavo konkursus. Vis dar besidžiaugdamas knygos „99 Places of Taste in the Baltics“ laimėjimu nominacijoje „Lietuvos metų turizmo iniciatyva“, rengiamų konkursų nugalėtojams Alfas padovanojo būtent šią knygą.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Pirmasis kulinarinis triukas, kurį pademonstravo Alfas, buvo mūsų skaitytojų mylima silkė su persimonais. Alfas šiai silkei pridėjo dar vieną žavų akcentą: kartu su persimonais pakepino ir baklažaną, taip patiekalui suteikdamas dar unikalesnę spalvą ir skonį. Parodos lankytojams paragavus ir puikiai įvertinus patiekalą, vyko medaus degustacija. Dvi komandos žaidė lygiosiomis, kol galiausiai viena jų laimėjo vos vieno taško persvara.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Antrasis triukas, irgi su silke, patiko net vaikams, kurie iki šiol silkės nemėgo! Šio patiekalo receptas per daug paprastas, kad neišbandytumėte jo patys.

BRUSKETOS SU SILKE IR KOPŪSTAIS

Jums reikės: silkės, pusės kopūsto, vieno didesnio svogūno, čiabatos duonos, 2 šaukštų balzaminio acto, 2 šaukštų grūdėtųjų garstyčių, 2 šaukštų medaus, šaukšto citrinos sulčių ir tarkuotos citrinos žievelės.