Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

24 valandas truksiantis kulinarijos šou su Alfu – jau rytoj! Atskleidžiame dalį ilgai slėpto dalyvių

Jau rytoj portale VMGonline.lt 18 val. startuoja dar neregėtas Lietuvoje rekordas. Alfas Ivanauskas ves 24 valandas be jokios pertraukos truksiantį kulinarijos šou, kuris prasidės ant vandens, o baigsis… danguje! Šou metu „Virtuvės mitų griovėjų“ vadas pagamins daugiau nei 50 patiekalų, atskleis, kaip gimsta pasaulyje apdovanoti VMG leidiniai, ir, žinoma, šou metu kalbins įdomiausius šalies svečius. Atskleidžiame ilgai slėptą dalyvių sąrašą.


ALFAS RYTOJ 2

20:00 val.

Prodiuseris ir žurnalistas Audrius Giržadas. Kalbėsime apie meilę televizijai ir maistui, arba atvirkščiai. Nuspręsite jūs, kas iš šių dalykų yra didesnė televizijos vilko meilė! Eurovizijos užkulisių žinovas atskleis, kokios aistros ten verda ir ką reiškia iš tiesų būti didžiausio šou Europoje dalimi. Ko nemato žiūrovai, bet su kuo susiduria šalių komandos ir patys dalyviai, kaip dažniausiai atrodo jų maistas ir kas vyksta naktimis – niekas neprasprūsta pro Audriaus akis.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


21:00 val.

Austėja Landsbergienė, verslininkė. Ką reiškia būti sėkmės lydima, perspektyvia verslininke ir 4 vaikų mama? Kaip atrodo Austėjos diena ir kaip ji viską spėja? Ką ji norėtų patobulinti Lietuvos švietimo sistemoje ir apie ką svajoja visa gausi Landsbergių šeima? Austėja nebijo jokių klausimų.