Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

2 kalorijos malonumo ir kiti faktai apie kavos kapsules

Kokia yra geriausia ryto pradžia? Mankšta, šaltas dušas, vėsus pavasariu kvepiančio oro gūsis pro atvirą langą? Visa tai irgi gerai, bet geriausia yra puodelis kavos į lovą… Kvapnios, kokybiškos, su rusva putele. Kartu tai ir įvairiausiomis gyvenimo progomis tinkanti dovana mylimam žmogui, nesvarbu, vyrui ar moteriai. Tikriausiai jau įtikinome, kad nieko negali būti geriau nei rytas, kai po kambarį lėtai sklaidosi gaivus šviežutėlės kavos aromatas…. Panirkime į jį kartu!


Geros kavos požymis – crema


Rytas lovoje su kokybiškos kavos puodeliu rankose šiandien yra ne tik įmanomas, bet ir tapęs maža kasdienybės švente. 1976 m. Šveicarijoje kompanija „Nestle“ sukūrė brangiausiu espresu laikomo „Nespresso“ kavos virimo aparatus. Nuo to laiko aparatus vis tobulina, kad kavos mėgėjai galėtų mėgautis išskirtinio skonio espresu.


Kaip teigia kompanijos „Nespresso“ atstovai, jie niekada nesitaikstytų su antra vieta tarp kavos gamintojų. Jų espresui atrenkamos tik lengviausios, puikiausios kavos pupelės, jos skrudinamos atidžiai stebint, kad paskrustų būtent tiek, kiek reikia kokybiškam espresui.

„Nespresso“ siekia užtikrinti pirkėjams įvairių skonių ir įvairaus intensyvumo kavos rūšių.


„Nespresso“ espresas turi tirštą putos sluoksnį (crema), kas yra aukščiausios rūšies, tinkamai išvirtos kavos požymis.