Žvilgsnis į brangiausią Rygos kavinę: jei gerti – tik iš porcelianinio puodelio!
mobile_750x300.jpg
vmgonline_baneris (1).jpg

Naujienlaiškis

Žvilgsnis į brangiausią Rygos kavinę: jei gerti – tik iš porcelianinio puodelio!

Mažiau drąsūs šią kavinę tikriausiai praeitų net nežvilgtelėję į vidų. Iš pirmo žvilgsnio „laikrodis“ atrodo kaip antikvariatas. Bet tik iš pirmo žvilgsnio. Visgi gerai muziejuose nesijaučiantys žmonės tikriausiai jaukiai kavos negalės išgerti, nes tokia aplinka įpareigoja.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Rinktinę kavą ar arbatą jums taip pat atneš porceliano puodelyje. Kas rytą čia kavai kompaniją palaiko šviežiai kepti kruasanai, o visą dieną – prancūziško stiliaus desertai ir pyragai. Daugybę komplimentų sulaukia eklerai. Negalima pamiršti ir prancūziškų vynų, šampano, kalvadoso, konjako ar armanjako. Juokaujama, kad kavinės savininkai šią vietą sukūrė tam, kad su savo draugais galėtų užsukti kavos ar arbatos išgerti. Mėgstantys meną, istoriją, kolekcionuojantys antikvarinius baldus – visi jų pomėgiai atsispindi „Art Café Sienna“. Beje, baldai verti atskiro dėmesio: staliukai, krėslai, kėdės, spintos ir spintelės, šviestuvai, paveikslai – sveiki atvykę į art nouveau epochą. Sėdėdami antikvariniame krėsle, apsupti pagalvėlių galite pasinerti į meną –

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje „99 Places of Taste in the Baltics“. Nežinantiems primename, kad trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.Sudėjus visas išvardytas detales, nenustebkite, kad kapučino ar espresso kavos puodelis jums kainuos 5 Eur.

#ArtCaféSienna #kelionės #ryga #kavine #latvija #kava #99placesoftasteintheBaltics

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg