AŠ Ikona vmgonline

Žiemos stalui dekoruoti – spanguolės, miškas ir auksas

Ar jau galvojate apie šventinio stalo dekorą? Net jei šiurpstate vien nuo minties apie pasiruošimą didžiosioms metų šventėms, perskaitę šį straipsnį, užsimanysite atverti savo indaujos dureles ir peržiūrėti, ką turite, o ko dar trūksta. Na, o tie, kurie ieškote patarimų, kaip dekoruoti Kūčių, Kalėdų ar Naujųjų metų nakties stalą, užsivirkite puodelį kavos ar arbatos, įsisupkite į jaukiausią pledą ir pasinerkite į šiųmetinių spalvų bei tendencijų vandenyną.

„Šiemet Kalėdų stalo tendencija gręžiasi į skandinavišką dizainą ir suderinamumą. Svarbu parodyti, kaip sezoniški daiktai, pavyzdžiui, skandinaviški ornamentai su „Tanssi“ (šokių) motyvais, spanguolės ir raudoni atspalviai, dera su klasikiniais elementais“, – pagrindinę šių metų tendenciją akcentuoja suomių „Iittala“ produkcijai Lietuvoje atstovaujančios įmonės „Ginalas“ vadybininkė Eglė Paškauskienė.

„Dar viena tendencija – nauja derinama su sena. Nebūtina kasmet iš pagrindų atnaujinti visų stalo indų, įrankių ir puošmenų. Štai, su klasikiniais ir „Iittala“ produktais derinamos žiemos sezono naujienos – „Tanssi“ kolekcijos indai: dubuo serviravimui, espresso rinkinys bei tekstilė (servetėlės ir stalo takelis), randa savo vietą ant stalo“, – sako E. Paškauskienė

Kalėdų stalo tendencija gręžiasi į skandinavišką dizainą ir paprastumą. („Iittala“ nuotr.)


KURKITE TRADICIJAS

Paradoksalu, bet žiemos šventės skleidžia šilumą, išpiešia šypsenas veiduose ir saugo prisiminimus apie kartu su artimaisiais praleistus jaukius vakarus. Derinkite viską: maistą, muziką, indus, stalo įrankius, dekoracijas. Nepamirškite, rodos, įprastų detalių, kurios padės sulipdyti kalėdinį paveikslą.

SPALVOS

Kurdami savo namų atmosferą šiemet naudokite šlakelį spanguolių raudonumo, daugiau miško žalumo arba turtingos aukso spalvos, kuri nušvies namus šventine minimalistine prabanga.


AMŽINA KLASIKA

Nepamirškite klasikinės raudonos spalvos, kuri visais metais paryškina Kalėdas ir suteikia geros nuotaikos. Juk raudona – Kalėdų Senelio spalva! Jei klasikinę raudoną renkatės kaip pamatinę spalvą stalui dekoruoti, ieškokite, kuo ją paįvairinti. Galite pasitelkti įvairiaspalvius raštus ant lėkščių ar kitų atspalvių raudonus akcentus. Taip pat žaiskite skirtingų dydžių ir formų indais sriubai, gėrimams ar dekoracijoms.

ŠVELNUS ŠVIESOS SPINDULYS IR DOVANOS SVEČIAMS

Būtinas jaukumo elementas yra švelni žvakės šviesa. Rinkitės subtilias, aukštas šviesių spalvų kokybiškas žvakes, o jas įstatykite į grakščias, žvakės formą atkartojančias žvakides. Taip pat pasistenkite, kad svečiai dar ilgai nepamirštų jūsų šventės – mielos smulkios dovanėlės simpatiškai atrodys įpakuotos ne į įprastą dovanų popierių, o „Vitriini“ kolekcijos dėžutėse.

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg