AŠ Ikona vmgonline

Švieži velykiniai kiaušiniai – iki vasarosUžšaldykite ne tik likusius kiaušinių baltymus ar trynius, bet ir kitus produktus mažais kubeliais – pravers, kai reikės ruošti pusryčius, padažus ar atgaivinti gėrimus.

KIAUŠINIŲ:

3–4 kiaušinius sumuškite į dubenėlį ir lengvai suplakite. Plakinį supilkite į formeles ir užšaldykite. Arba į šaldymo formeles įmuškite po 2 ar 3 putpelių kiaušinukus ir užšaldykite.

*naudokite atšildę kaip įprastus kiaušinius.

RAUDONOJO VYNO:

100–200 ml raudonojo vyno supilkite į šaldyti skirtas formeles ir užšaldykite.

*naudokite padažui gaminti.

KAVOS:

atvėsinkite 100–200 ml kavos, perkoškite per smulkų sietelį, kad neliktų tirščių, supilkite į šaldyti skirtas formeles ir užšaldykite.

*naudokite šaltiems kokteiliams gaminti/paskaninti.

MANGŲ:

nuvalykite 1–2 prinokusius mangų vaisius, susmulkinkite ir suberkite į elektrinio smulkintuvo indą. Mangus sutrinkite iki vientisos masės. Gautą tyrę supilkite į šaldyti skirtas formeles ir užšaldykite.

*naudokite šalties kokteiliams gaminti/paskaninti.

IMBIERO IR CITRINOS: Per smulkią tarką sutarkuokite 2 citrinas ir 8 cm dydžio šviežią imbiero gabalėlį. Gautą masę sudėliokite į šaldyti skirtas formeles ir užšaldykite.

*naudokite gėrimams ir arbatoms gaminti.

RŪKYTOS ŠONINĖS IR SVIESTO:

Orkaitėje paskrudinkite 100 g karštai rūkytos šoninės. ištirpinkite 100 g sviesto. Sviestą ir skrudintą šoninę sudėkite į elektrinio smulkintuvo indą ir lengvai sutrinkite. Gautą masę sudėkite į šaldyti skirtas formeles ir užšaldykite.

* naudokite sriubai ir padažams gaminti.

SVOGŪNŲ:

Smulkiais kubeliais supjaustykite 2–4 svogūnus. Juos iškepkite keptuvėje įkaitintame sviesto ir aliejaus mišinyje. Atvėsinkite ir sudėję į formeles užšaldykite.

* naudokite sriubai ir padažams gaminti.

ŽOLELIŲ:

Labai smulkiai sukapokite 2 saujas prieskoninių žolelių (krapų, petražolių, bazilikų, kalendrų). Sumaišykite žoleles su trupučiu skaidraus sultinio ar vandeniu. Sudėkite į šaldyti skirtas formeles ir užšaldykite.

* naudokite sriubai, troškiniams ir padažams gaminti.

#kubeliai #ledas #maistas #užšaldytas

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg