Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

#ŠiandienGaminaVaikai: kai nėra ką veikti, į virtuvę kviesk Septynrankį!

Skaityti knygą pavargai, daugiau filmukų mama neleidžia, palapinė svetainėje pastatyta ir net namų darbai į priekį paruošti, tai ką gi veikti dabar?!Imk už rankos Septynrankį, septynis geriausius jo draugus ir žingsniuok į virtuvę! Nes virtuvė yra dar vienas, labai įdomus, skanus (gal kartais ir nelabai...), labai didelis (galima net pasiklysti!), pasaulis su daugybe laboratorijų, skirtų Tavo eksperimentams! Kiekvienas puodas, puodelis, dubenėlis, keptuvė ar troškintuvė, yra mini laboratorija, kurioje gali vykti virimai, kepimai, kunkuliavimai ir net… oi (!) sprogimai. Skonių sprogimai!


Kad būtų drąsiau, smagiau, saugiau, sproginėtų tik skoniai ir džiaugsmo emocijos, kaskart virtuvėje turėsi vis kitą pagalbininką vieną iš septynių Septynrankio draugų.

Pirmas receptas-eksperimetas yra ČIA, o dabar gali susipažinti su herojais:


Berilė yra bėgikė savo noru: kiekvieną rytą ji išbėga įkvėpti gaivaus oro. ir dar jos galvoja – visos chemijos laboratorijos paslaptys. Jos labai praverčia virtuvėje! Anksti iš lovos išlipančiai Berilei Septynrankis leido pirmai pristatyti savo skaniausių varškėtukų receptą. Gamink kartu!


Knygų mylėtojai Hipatijai kolų ir traškučių niekas neįsiūlys, ji mėgsta įmantrius ir sveikus patiekalus, kuriuose daugiaaukštės skonių kompozicijos.


Mičas yra policininkas, kuris niekada neatsispiria norui daryti tai, kas jam patinka. Virtuvė jam irgi patinka!


Gracija yra veterinarė, kuri gydo ne tik pleistrais ir bintais, bet ir gera nuotaika bei kojas kilnojančia muzika. Ji net kepsniukus kepa taip: „Vienas du trys, vienas du trys iškepė žuvies kepsnys!


Kosmis yra svajotojas, kuris labai domisi kosmosu. Kartą užlipo ant stogo, nukrito ir nuo tos dienos negali vaikščioti. Tačiau puikiai valdo rankas, tad meistrauja ne tik naujas raketas, bet ir patiekalus!


Hidras anksčiau buvo paprastas namų tvarkytojas. Jis plaudavo grindis, bet svajojo būti ugniagesiu. Virtuvėje su juo saugu!


Stipruolis Grastas yra užsiauginęs ne tik rankų ir kojų, bet ir širdies raumenis. Mėgsta žaisti sportinius žaidimus ir lenktyniauti: ir lauke, ir... virtuvėje! Dievina sa-lo-tas!


Receptą rasi ČIA.