Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Šių cinamono panaudojimo būdų buityje dar negirdėjote

Šis prieskonis ne tik suteikia ypatingo poskonio patiekalams, bet ir gali paskleisti malonų aromatą namuose. Taip pat cinamonas padės atnaujinti medines spinteles virtuvėje ir ne tik. Dar daugiau sumanių patarimų atrasite šiame straipsnyje.


VMGonline

Cinamono prieskonis turi antioksidantinių, antidiabetinių, antiseptinių, antianestetinių, priešuždegiminių savybių. Taip pat skaičiuojama, kad cinamonas turi daugiausia antioksidantų iš visų gamtoje randamų maisto išteklių. Cinamonas sveika širdžiai (neleidžia užsikimšti kraujagyslėms, padeda išvengti insulto, kraujagyslių ligų), gerina virškinimą, reguliuoja kraujospūdį, gerina smegenų veiklą.


O kur jį dar galima panaudoti be gaminimo?


Saldumynų poreikiui kontroliuoti. Karts nuo karto pasimėgauti saldumynais mėgsta daugelis. Bet ką daryti, jei šis noras tampa nekontroliuojamas? Įtraukite į savo racioną cinamono. Jis padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje. Galite pradėti nuo mažų eksperimentų. Pavyzdžiui, užberti cinamono ant avižų košės ar supjaustytų obuolių skiltelių.


Skruzdžių naikinimui. Su skruzdėmis dar niekuomet nebuvo taip lengva atsisveikinti. Tereikia ant skruzdžių takelių pabarstyti cinamono.


Maloniam namų kvapui. Cinamono eterinį aliejų galite pilti ant kavos pupelių, sudėti į dėžutes ir padėlioti namuose. Taip pat galite cinamono eterinį aliejų sumaišyti su vandeniu ir supilti į purkišklį. Štai ir ekologiškas namų gaiviklis.


Kandžių atbaidymui. Pasirodo, šis prieskonis gali pasitarnauti ir kandžių atbaidymui. Tereikia į nedidelę užrišamą maišelį įdėti kelias cinamono lazdeles bei po šaukštą gvazdikėlių bei juodųjų pipirų. Beliks šį maišelį palikti vietose, kur nenorite ar bandote atbaidyti kandis.


Medinių baldų atnaujinimui. Su cinamonu tai paprasčiau nei paprasta! Atsiradusius įbrėžimus patrinkite cinamono milteliais ir jie turėtų bemat išnykti.

ATGAL

PASIDALINTI