AŠ Ikona vmgonline

Į svečius pas ekscentriškąją ponią Rosą

Sakote, kad estai yra skandinaviškai santūrūs ir lėti? Manau, kad tuo suabejosite, jei Taline užsuksite į senamiestyje įsikūrusią „Manna La Roosa“.

Tikra Vila Vilaitė, kaip pasakytų Pepė Ilgakojinė. Jau iš išorės namas atrodo „lengvai išprotėjęs“, o įėjus į vidų tas įspūdis sustiprėja maždaug 1000 kartų. Indiškos kolonos, madingas bohemiškas stilius, prašmatnus čigoniškumas, truputį senovės Italijos, psichodelikos ir dar daug visko… Kiekvienas kambarys, netgi kiekviena siena, yra unikali ir peržengianti bet kokias ribas. O keisčiausia, kad viskas dera tarpusavyje!

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Beje, šiam namui – jau daugiau nei 200 metų. Žinoma, jo interjeras nėra toks senas – naujieji savininkai pradėjo jį kurti 2013 metais. Tačiau namas iš praeities išsaugojo savo vardą. Teigiama, kad prieš 200 metų jame gyveno ir dirbo įspūdinga ponia Rosa La Manna. Sicilijoje iki šiol yra tokia pavardė La Manna, tačiau pati ponia Rosa greičiausiai turėjo kitą pavardę, o šią pasiėmė kaip slapyvardį. Tikriausiai visi esate girdėję apie dieviškąją maną, minimą Biblijoje, o Pietų Italijoje žodis „manna“ reiškia cukrų, išgaunamą iš uosio ir turintį gydomųjų savybių. Manną ponia Rosa importuodavo iš Italijos į Taliną ir pardavinėdavo savo namuose.

Valerijos Stonytės nuotr.


Na, bet prabėgus 200 metų namas iš vaistinės virto stilinga vieta, garsėjančia geriausiais kokteiliais Taline. Maistas čia taip pat nenuvils – jūsų laukia tikra spalvų ir skonių audra.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Kainos Užkandžiai: nuo 11 iki 16 Eur

Pagrindiniai patiekalai: nuo 11 iki 23 Eur

Desertai: nuo 3 iki 11 Eur

Kokteiliai: nuo 8 iki 16 Eur

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


#Estija #Talinas #gidas #kurvalgyti #Lietuva #kulinarinė #restoranas #MannaLaRoosa #knyga #kureiti #latvija #99placesoftasteintheBaltics

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg